Kamery live
prognoza pogody

Już w sobotę w Kościelisku zawody dla miłośników jazdy na rolkach!

29 sierpnia 2023 10:22

Klub Sportowy SNPTT 1907 zaprasza wszystkich miłośników jazdy na rolkach do udziału w „BGK 7 Zawodach dla dzieci i młodzieży o Puchar SNPTT w jeździe na rolkach”.

Już w sobotę w Kościelisku zawody dla miłośników jazdy na rolkach!

Zawody odbędą się już w najbliższą sobotę 2 września na trasach narto-rolkowych Ośrodka Biathlonowego w Kościelisku. Start zaplanowano na godzinę 10:00.

Uczestnikami mogą być dzieci urodzone w roczniku 2005 i młodsi. Rywalizacja toczyć się będzie aż w siedmiu kategoriach wiekowych. Przewidziano oddzielne kategorie dla zawodników na rolkach wyczynowych oraz amatorów na rolkach typu fitness.

Dla wszystkich uczestników organizatorzy przygotowali pamiątkowy medal a dla najlepszych statuetki i drobne nagrody rzeczowe.

Zapisy przyjmowane są poprzez stronę www.sport-timing.pl. Tam też opublikowany jest szczegółowy regulamin i harmonogram zawodów.

Zawody dofinansowano ze środków Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie, Urzędu Miasta w Zakopanem oraz z MSiT w ramach programu „Mikrogranty”.

Źródło: mat. prasowy

ag 29.08.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również