PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Już jutro – spotkanie konsultacyjne w sprawie lokalnej uchwały antysmogowej

7 lipca 2021 20:14

W ramach trwających konsultacji społecznych do projektu lokalnej uchwały antysmogowej Sejmiku Województwa Małopolskiego w sprawie wprowadzenia na obszarze Miasta Nowy Targ ograniczeń w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw, odbędzie się spotkanie dla mieszkańców poświęcone tej tematyce, które odbędzie się na Sali Obrad Urzędu Miasta Nowy Targ przy ul. Krzywej 1 w Nowym Targu w dniu 8 lipca 2021 roku o godzinie 16:00.

Już jutro - spotkanie konsultacyjne w sprawie lokalnej uchwały antysmogowej

Szersze informacje oraz formularze do zgłaszania uwag i opinii znajdują się na stronie internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego pod adresami: https://powietrze.malopolska.pl/konsultacje/ oraz https://bip.malopolska.pl/umwm,a,1951844,projekt-uchwaly-sejmiku-wojewodztwa-malopolskiego-w-sprawie-wprowadzenia-na-obszarze-miasta-nowy-tar.html.

Bezpośredni link do ściągnięcia Projektu uchwały Sejmiku Województwa Małopolskiego w sprawie wprowadzenia na obszarze Miasta Nowy Targ ograniczeń w zakresie eksploatacji instalacji, w których następuje spalanie paliw: https://bip.malopolska.pl/api/files/2670988.

Bezpośredni link do ściągnięcia formularza dot. składania uwag do ww. projektu uchwały: https://bip.malopolska.pl/api/files/2670989.

Bezpośredni link do ściągnięcia uchwały Zarządu Województwa Małopolskiego dot. konsultacji społecznych dla ww. projektu uchwały: https://bip.malopolska.pl/api/files/2670987.

Konsultacje trwają do dnia 14 lipca 2021 roku!

os 07.07.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również