Kamery live
prognoza pogody

Już jest! Trailer filmu “Nowy Targ Miasto Sów”

8 lutego 2022 11:36
Wyciszenie Włącz dźwięk

W sieci jest już dostępny pierwszy trailer filmu “Nowy Targ Miasto Sów”. Przyrodnicza produkcja Daniela Urbaniaka została zrealizowana na terenie Nowego Targu, z wsparciem finansowym Urzędu Miasta. To opowieść o czterech parach uszatek, które zamieszkują miasto, ukazująca cały rok z życia ptaków – od momentu wyklucia do opuszczenia terytorium rodziców. Zachęcamy do obejrzenia zapowiedzi filmu!

Zdjęcia do filmu powstawały w 2020 roku. To wielogodzinne nagrania realizowane o różnych porach dnia, w wielu częściach miasta i rozmaitych warunkach:

“Ponad rok, spędzony na mieście. W różnych miejscach, na klatkach schodowych, balkonach, dachach, wieżach, rusztowaniach, a nawet w łazience na poddaszu” – wspomina Daniel Urbaniak, twórca filmu. 

Wiadomo, że film będzie miał swoją premierę wiosną/latem tego roku, prawdopodobnie w kinie Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu. W roli lektora do filmu usłyszymy radiowca Tomasza Buszewskiego. Wcześniej zaplanowane są kolejne filmowe zapowiedzi produkcji. 

zdjęcie: Daniel Urbaniak

os 08.02.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Nati 05:45 05.06.2022

Extra !

Zobacz również