Kamery live
prognoza pogody

“Jezus na lodowisku” – tym razem w ogrodach św. Katarzyny

13 czerwca 2021 07:09

W sobotę, 12 czerwca w ogrodzie różańcowym parafii św. Katarzyny zorganizowane zostało wydarzenie modlitewne “Jezus na lodowisku”. Hasłem, jakie przyświecało spotkaniu wiernych w tym roku, było “…Oto Matka Twoja”. 

To kontynuacja wydarzenia znanego jako “Jezus na lodowisku”, organizowanego wcześniej w obiekcie Miejskiej Hali Lodowej w ramach budżetu obywatelskiego. W tym roku, spotkanie modlitewne po raz drugi odbyło się w Ogrodzie Różańcowym parafii “starego kościoła”/

Tegoroczny program obejmował uroczyste przywitanie figury Matki Bożej Ludźmierskiej oraz Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, wspólną modlitwę, dwie konferencje, które wygłaszali franciszkanin o. Tadeusz Świątkowski oraz ks. biskup Andrzej Przybylski. Całość zwieńczyła wieczorna Msza Święta pod jego przewodnictwem. Organizatorem wydarzenia była parafia św. Katarzyny oraz Miasto Nowy Targ.

zdjęcia: Zbigniew Krauzowicz

os 13.06.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również