Kamery live
prognoza pogody

“Jestem bardzo dumna, że mogę reprezentować w sposób pozytywny miasto Nowy Targ”

Nowotarska projektantka Aneta Larysa Knap może poszczycić się uczestnictwem w promocyjnym projekcie samorządu województwa małopolskiego “Made in Małopolska”. Opis jej działalności, jako partnera projektu, znalazł się w wydanym właśnie katalogu o pod tytułem “Pochodzenie ma znaczenie”. “Jestem bardzo dumna, że mogę reprezentować region Małopolski, Podhale oraz w sposób pozytywny miasto Nowy Targ” – mówi wyróżniona projektantka. 

-Czuję się wyróżniona przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego – mówi Aneta Larysa Knap – Bardzo dziękuję Marszałkowi Witoldowi Kozłowskiemu wraz z całym zaspałem, który pracował nad powstaniem albumu “Małopolska”.  Jestem bardzo dumna, że mogę reprezentować region Małopolski, Podhale oraz w sposób pozytywny miasto Nowy Targ. Na światowej wystawie w Dubaju reprezentowałam ludowe wzornictwo, w kraju na co dzień kreuję folkowe motywy w sposób nowoczesny, co w albumie zaznacza się w kategorii Design. Takie lokowanie mojej działalności i twórczości jeszcze bardziej motywuje mnie do cięższej pracy i tworzenia nowych projektów. 

os 13.12.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Teresa 10:54 14.12.2022

Niestety ,ale nie moje klimaty. Jednak gratulacje dla p. Anetki to sukces ,że się pokazuje, mówi, docenia to co robi.

Zobacz również