Kamery live
prognoza pogody

“Jedenastka” przechodzi na nauczanie hybrydowe

Od jutra do końca października Szkoła Podstawowa nr 11 w Nowym Targu będzie pracowała w systemie hybrydowym. Stacjonarne zajęcia obejmą klasy 0-3, natomiast starsi uczniowie z klas 4-8 przechodzą na zdalny tryb nauczania. Na decyzję dyrekcji – konsultowaną z Sanepidem i organem prowadzącym – wpłynęła “bardzo ilość nieobecnych nauczycieli oraz uczniów w szkole” oraz  troska o zdrowie uczniów, nauczycieli i pracowników placówki.  

Największe zmiany dotyczą uczniów klas 4 – 8, który już od  jutra do 30 października będą pracować będą online zgodnie z tygodniowym planem zajęć, za pośrednictwem platformy Teams przez konta uczniowskie. Zajęcia z wychowania fizycznego będą im przekazywane podobnie jak w okresie wiosennym – w formie filmów, nauki podstawowych przepisów do gier zespołowych itd. W razie potrzeby, istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu komputerowego do nauki zdalnej.

Klasy 0-3 będą pracować stacjonarnie w szkole z nauczycielem, zgodnie z tygodniowym planem lekcji. Klasy będą rozmieszczone na terenie całego budynku, a wychowawcy klas poinformują dzieci, w której sali lekcyjnej odbywają się zajęcia.  Zajęcia logopedyczne, rewalidacja oraz zajęcia korekcyjno-kompensacyjne w klasach młodszych także będą odbywać się zgodnie z planem. 

Zajęcia na basenie będą prowadzone wyłącznie w klasach sportowych, ale ze względu na godziny pracy pływalni, możliwe będą wyłącznie po godz. 9.00.

Świetlica szkolna dla klas 1-3 będzie pracować zgodnie z planem, młodsze roczniki zjedzą też obiady w szkole, tak, jak do tej pory. Uczniowie klas 4-8, korzystający ze stołówki, obiady będą mieli wydawane na wynos do godziny 15.00 przez osobne wejście od strony basenu, przy zachowaniu reżimu sanitarnego. 

 

os 21.10.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Puotruś 17:38 21.10.2020

I za co ci nauczyciele biorą pieniądze gdzie jest Pan Broniarz przed wyborami strajkowali mądrasie a teraz pos(...wulgaryzm)

Zobacz również