Kamery live
prognoza pogody

Jechał 118km/h w terenie zabudowanym. Stracił prawo jazdy

25 stycznia 2021 19:47

W niedzielę po godzinie 9 rano w Zubrzycy Dolnej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego oplem. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 68 km/h na terenie obszaru zabudowanego.  32-latek za jazdę z prędkością 118 km/h, gdzie dopuszczalna prędkość wynosi 50 km/h, został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych i przypisano 10 punktów karnych. Mężczyzna stracił również prawo jazdy. 

Jechał 118km/h w terenie zabudowanym. Stracił prawo jazdy

Obecne warunki na drogach są trudne dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Apelujemy do kierujących o rozważną i ostrożną jazdę z prędkością dostosowaną do warunków drogowych. Pamiętajmy, że prędkość dopuszczalna nie zawsze oznacza prędkość bezpieczną, szczególnie na śliskiej nawierzchni – apeluje nowotarska policja – Nadmierna prędkość to główna przyczyna wypadków drogowych, a nadmierna prędkość w obszarze zabudowanym stwarza zagrożenie bezpieczeństwa szczególnie dla pieszych poruszających się po tym terenie. Jedź ostrożnie!  Obecne warunki na drogach są trudne dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Apelujemy do kierujących o rozważną i ostrożną jazdę z prędkością dostosowaną do warunków drogowych. 

os 25.01.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również