Kamery live
prognoza pogody

Jaki sklep z częściami Karcher wybrać? (mat. sponsorowany)

28 października 2022 15:11

Marka Karcher specjalizuje się w produkcji urządzeń czyszczących do domu i ogrodu. W jej ofercie znajdziemy m.in. myjki do okien, myjki ciśnieniowe, odkurzacze, parownice, zamiatarki, pompy ogrodowe i wiele innych sprzętów. Mimo że cechują się one wysoką jakością wykonania i dużą wytrzymałością, po pewnym czasie ich niektóre elementy się zużyją i konieczna będzie wymiana na nowe. W takiej sytuacji wystarczy odwiedzić sklep z częściami Karcher i dokupić potrzebne elementy.

Jaki sklep z częściami Karcher wybrać? (mat. sponsorowany)

Karcher – co to za firma?

Karcher to niemiecka marka, która stała się liderem urządzeń czyszczących w Europie. Z jej oferty korzystają nie tylko indywidualni konsumenci, lecz także profesjonalne firmy sprzątające. Do jednych z najpopularniejszych urządzeń marki Karcher należą myjki do okien i myjki ciśnieniowe, a także odkurzacze wodne. W asortymencie tego producenta znajdziemy jednak o wiele więcej urządzeń, które pomogą utrzymać czystość w domu i zaprowadzić porządek w ogrodzie.

 

Adapter samochodowy Karcher C3 2.643-876.0
(źródło: https://maxelektro.pl/sklep/karta-produktu/adapter-samochodowy-karcher-c3-2-643-876-0,172165.html)

Sklep z częściami Karcher – co można w nim kupić?

Marka Karcher słynie z wysokiej jakości produktów, które przez wiele lat pomagają użytkownikom w wykonywaniu prac sprzątających w domu i ogrodzie. Jednak w nawet najlepszych urządzeniach po pewnym czasie, a szczególnie po intensywnym użytkowaniu, mogą się zużyć niektóre elementy. Na szczęście można im przywrócić urządzeniom pełną sprawność, wymieniając wadliwe części i zamieniając je na nowe. Jeśli przydarzy nam się taka sytuacja, powinniśmy odwiedzić sklep z częściami Karcher, w którym kupimy oryginalne części zapasowe. Najważniejsze jest, aby dobrać części, które będą pasować do naszego urządzenia.

W ofercie takiego sklepu bez problemu znajdziemy włączniki i wyłączniki, tłoki, uszczelniacze, zawory, manometry, kable zapłonowe, kółka i wiele innych części zamiennych do różnych urządzeń marki Karcher. Poza tym w takim sklepie znajdziemy też akcesoria marki Karcher:

-Do odkurzaczy – pady z mikrofibry, worki do odkurzaczy, filtry, ssawki szczelinowe itp.

-Do myjek – dysze rotacyjne, dysze turbo, szczotki do płaskich powierzchni, lance kątowe, lance teleskopowe itp.

-Do parownic – pady z mikrofibry, szczotki do parownicy, dysze podłogowe, dysze punktowe, dysze ręczne oraz dysze do czyszczenia tkanin.

-Do ogrodu – węże ogrodowe długie i krótkie, bębny, wózki i stojaki na węże ogrodowe, filtry, opryskiwacze ręczne i wiele innych.

 

Dysza power z przedłużką Karcher 2.863-263.0
(źródło: https://maxelektro.pl/sklep/karta-produktu/dysza-power-z-przedluzka-karcher-2-863-263-0,68710.html)

Akcesoria i części zamienne Karcher – gdzie kupić?

Należy pamiętać, aby wybrać taki sklep z częściami Karcher, który będzie oferował oryginalne części zapasowe i akcesoria. Zamienniki, mimo że są tanie, nie zawsze mogą pasować do posiadanego przez nas urządzenia. Poza tym Karcher nie odpowiada za ich jakość. Dlatego, jeśli chcemy cieszyć się z długiego użytkowania swoich urządzeń, powinniśmy kupować jedynie oryginalne części zamienne. Gdzie możemy je dostać?

-Autoryzowane Punkty Serwisowe Karcher – są to punkty producenta, które dokonują naprawy lub wymiany urządzeń w ramach gwarancji i odpłatnie. Można w nich również kupić części zamienne.

– Sklepy ze sprzętem AGD – są to zarówno sklepy stacjonarne, jak i internetowe, jak np. Max Elektro.

-Markety budowlane – części zamienne do urządzeń Karcher można też kupić w największych marketach budowlanych w kraju.

-Supermarkety – niektóre supermarkety również mają w sprzedaży oryginalne części zapasowe Karcher.

 

Bęben ogrodowy Karcher Premium HR7.315 2.645-165.0
(źródło: https://maxelektro.pl/sklep/karta-produktu/beben-ogrodowy-karcher-premium-hr7-315-2-645-165-0,171932.html)

Max Elektro – sklep z częściami Karcher

Jednym ze sklepów, w którym kupimy nie tylko rozmaite urządzenia czyszczące i sprzątające marki Karcher, lecz również części zamienne, jest MaxElektro.pl, gdzie zakupu dokonujemy online. Jeśli jednak preferujemy zakupy w sklepach tradycyjnych, możemy udać się do jednego ze stacjonarnych punktów sprzedaży. Max Elektro ma dużą sieć sprzedaży, więc z pewnością kilka sklepów znajdziemy w swojej najbliższej okolicy. W Nowym Targu sklep mieści się przy ulicy Królowej Jadwigi 23. W regionie znajdują się również punkty sprzedaży w Szaflarach i Czarnym Dunajcu.

os 28.10.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również