Kamery live
prognoza pogody

Jabłonka. Potrącenie na przejściu dla pieszych 16-letniej mieszkanki Lipnicy Małej

28 lutego 2018 11:02
– W dniu 27 lutego br. około godziny 14.45 w miejscowości Jabłonka na DK 7  na oznakowanym przejściu dla pieszych, kierując y ciągnikiem siodłowym z naczepą 37 letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 16 -letnią mieszkankę Lipnicy Małej. Dziewczyna w wyniku zdarzenia doznała ciężkich obrażeń  ciała – relacjonuje Dorota Garbacz z […]
Jabłonka. Potrącenie na przejściu dla pieszych 16-letniej mieszkanki Lipnicy Małej

– W dniu 27 lutego br. około godziny 14.45 w miejscowości Jabłonka na DK 7  na oznakowanym przejściu dla pieszych, kierując y ciągnikiem siodłowym z naczepą 37 letni mieszkaniec województwa wielkopolskiego potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 16 -letnią mieszkankę Lipnicy Małej. Dziewczyna w wyniku zdarzenia doznała ciężkich obrażeń  ciała – relacjonuje Dorota Garbacz z nowotarskiej Policji. 

Aktualnie ustalane są wszelkie okoliczności i przyczyny wypadku. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Jabłonce.

os 28.02.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również