Kamery live
prognoza pogody

iNTarg BLUES zagrał w MOKu

26 września 2016 18:05

NOWY TARG. W nowotarskim Miejskim Ośrodku Kultury w ramach Muzycznych Czwartków w Patio odbył się koncert zespołu iNTarg BLUES. Tym razem jesienna aura nie pozwoliła jednak na występ w Patio. Odbył się on na scenie w sali widowiskowej, na której znaleźli się zarówno muzycy jak i widownia.

iNTarg BLUES zagrał w MOKu

I ta bliskość spowodowała niezwykłą atmosferę charakterystyczną dla koncertów klubowych. Zebrani mieli okazję nie tylko posłuchać znanych utworów, ale również zaśpiewać. Kilka utworów gościnne zaśpiewał z zespołem nestor nowotarskiego bluesa Piotr “Lupi” Lubertowicz. 

Grupę iNTarg BLUES tworzą nowotarżanie: Marcin Jagła, Oskar Rapacki, Tomek Seweryn i Tomek Zelek. Muzycy współpracują ze sobą od półtora roku, choć każdy z nich wcześniej grywał i nadal grywa w rozmaitych kapelach. Grupa wykonuje standardy bluesowe oraz kompozycje własne utrzymane w blues-rockowej stylistyce. 

Publika dopisała a utwory zaprezentowane w niecodziennych aranżacjach przypadły słuchaczom do gustu – muzycy bisowali.

/T.Z.

Fot. Zbigniew Krauzowicz

 

NT24TV 26.09.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również