Kamery live
prognoza pogody

INFORMACJA W SPRAWIE UMIESZCZANIA REKLAM I OGŁOSZEŃ W MIEJSCACH DO TEGO NIEPRZEZNACZONYCH

24 kwietnia 2018 04:35
Mając na uwadze estetykę miasta, Burmistrz Miasta Nowy Targ zwraca się z prośbą o zaniechanie umieszczania naklejek, ogłoszeń, plakatów, itp. na urządzeniach i budynkach komunalnych, a także na słupach oświetlenia ulicznego. Miasto Nowy Targ ponosi duże koszty związane z ich usuwaniem oraz koszty malowania zniszczonych w ten sposób powierzchni. Miejscami właściwymi do tego typu działań […]
INFORMACJA W SPRAWIE UMIESZCZANIA REKLAM I OGŁOSZEŃ W MIEJSCACH DO TEGO NIEPRZEZNACZONYCH

Mając na uwadze estetykę miasta, Burmistrz Miasta Nowy Targ zwraca się z prośbą o zaniechanie umieszczania naklejek, ogłoszeń, plakatów, itp. na urządzeniach i budynkach komunalnych, a także na słupach oświetlenia ulicznego.
Miasto Nowy Targ ponosi duże koszty związane z ich usuwaniem oraz koszty malowania zniszczonych w ten sposób powierzchni.
Miejscami właściwymi do tego typu działań są tablice ogłoszeniowe.

Jednocześnie informujemy, że zgodnie z art. 63a §1 Ustawy z dnia 20 maja 1971 r.- Kodeks wykroczeń (Dz. U. z 2018 r. poz. 618) “Kto umieszcza w miejscu publicznym do tego nieprzeznaczonym ogłoszenie, plakat, afisz, apel, ulotkę, napis lub rysunek albo wystawia je na widok publiczny w innym miejscu bez zgody zarządzającego tym miejscem, podlega karze ograniczenia wolności albo grzywny”.

os 24.04.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również