Kamery live
prognoza pogody

III Bal Burmistrza – w gorących, latynoskich rytmach

Jak każdy wielki bal, również III Noworoczny Bal Burmistrza Miasta rozpoczął się od uroczystego poloneza. Zaraz potem salę wypełniły gorące rytmy rodem z Ameryki Południowej, które pozwoliły poczuć smak karnawału w Rio. Nie brakło artystycznych niespodzianek i dobrej zabawy, której jak co roku przyświecał szczytny cel – zbiórka na rzecz Fundacji im. Adama Worwy. Dzięki fantom i licytacji udało się zebrać podczas balu 37 tysięcy złotych. 

III Bal Burmistrza - w gorących, latynoskich rytmach

Pieniądze zebrane podczas balu zostaną przekazane na rzecz Fundacji im. Adama Worwy, która planuje zakup specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego, w tym kombinezonu do drenażu limfatycznego.

Zespołem – niespodzianką, który rozgrzewał balowiczów zachęcając do pląsów w latynoskich rytmach była grupa “La costa” ze Szczecina, mająca w swoim repertuarze wiele coverów hiszpańskojęzycznych, światowych hitów, jak “La bamba”, “Besame mucho”, czy słynna “Guantanamera”. Brzmiały one o tyle autentycznie, że liderką zespołu jest Chilijka, instrumentaliści pochodzą zaś z Kuby i Grecji.

Ogromny podziw wzbudził też występ pięknej, młodej i utalentowanej nowotarżanki – Katarzyny Kostańczuk, która tuż po polonezie i toaście rozpoczynającym III Noworoczny Bal Burmistrza Miasta Nowy Targ, dała wspólnie ze swoim partnerem, wspaniały pokaz tańca, na który złożyły się głównie rytmy – a jakże! – latynoamerykańskie, dokładnie wkomponowane w zamysł imprezy. 

os 28.01.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

2 komentarze
zachwycony 10:00 30.01.2018

Bal REWELACJA !

Zobacz również