Kamery live
prognoza pogody

I ty możesz zostać fundatorem sztandaru dla SP 1

Dyrekcja i społeczność Szkoły Podstawowej nr 1 oraz Komitet Nadania Sztandaru zwracają się z prośbą do wszystkich absolwentów, przyjaciół i sympatyków “jedynki” o wsparcie finansowe umożliwiające ufundowanie szkolnego sztandaru. 

I ty możesz zostać fundatorem sztandaru dla SP 1

Szkoła Podstawowa Nr 1  im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Targu działa – po reaktywacji – już trzeci rok, wciąż jednak nie posiada własnego sztandaru. Rada Rodziców Szkoły podjęła więc decyzję o wsparciu społeczności szkolnej w jego zakupie.

Sztandar jest ważnym symbolem szkoły, określa jej tożsamość i nadaje uroczystościom wyższą rangę. Będzie on znakiem rozpoznawczym szkoły, jednoczącym kolejne pokolenia, zobowiązującym do szacunku, wytężonej pracy i godnego reprezentowania szkoły – motywując swoją decyzję, zwracając się z prośbą o finansowe wsparcie, które pozwoli na ufundowanie sztandaru i przekazanie go szkole.

-Każdy, kto będzie miał chęć i możliwość włączenia się w tę niezwykle ważną akcję, może zostać jednym z fundatorów sztandaru. Wszyscy darczyńcy będą mogli wpisać się do księgi pamiątkowej wystawionej w dniu inauguracji sztandaru. Fundatorów, którzy wpłacą kwotę 150 zł lub wyższą, wyróżnimy „gwoździem honorowym”, który zostanie przybity do tablicy pamiątkowej – zachęcają inicjatorzy akcji. 

Wpłaty można dokonywać na konto:

Bank Santander 68 1090 1838 0000 0001 4416 6057 w tytule przelewu „imię i nazwisko darczyńcy/ców”.

 

os 22.02.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
L. 20:04 06.05.2020

A co się stało ze sztandarem który szkoła podstawowa nr 1 dostała przy nadaniu szkole imienia Tadeusza Kościuszki,byłem uczniem szkoły i obecny na tej uroczystości

Zobacz również