Kamery live
prognoza pogody

Hydraulicy i instalatorzy – przeszkoleni z zakresu modernizacji źródeł ciepła

19 lutego 2018 21:18

W związku z rozpoczęciem realizacji programu wymiany starych kotłów centralnego ogrzewania na nowe niskoemisyjne media grzewcze w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego, w dni w Urzędzie Miasta Nowy Targ odbyło się darmowe szkolenie dla hydraulików i instalatorów.

Hydraulicy i instalatorzy - przeszkoleni z zakresu modernizacji źródeł ciepła

Przedmiotem szkolenia było przedstawienie regulaminu programów dofinansowań w ramach Poddziałań 4.4.2 i 4.4.3 oraz omówienie zasad prawidłowego sporządzania dokumentów wymaganych do rozliczania dotacji. Wszyscy słuchacze obecni na szkoleniu otrzymali wzory przedmiotowych dokumentów.

Skierowanie akcji do hydraulików i instalatorów nie było przypadkowe, ponieważ to głównie z ich porad korzystają mieszkańcy przeprowadzając modernizację źródła ciepła.

Szkolenie zrealizowane zostało w ramach projektu LIFE „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” wspieranego z programu LIFE Unii Europejskiej.

źródło: UM Nowy Targ

os 19.02.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również