Kamery live
prognoza pogody

Hotel na wysokości lotu ptaków – będzie trzygwiazdkowy (aktualizacja)

14 października 2016 11:48
Wyciszenie Włącz dźwięk

NOWY TARG. Przed pierwszymi gośćmi hotel Campanile Nowy Targ – Zakopane otworzy pokoje w połowie listopada. Taką informację przekazała dziś zarządzająca nim dyrektor Anna Kowalska. Nowotarska, jedenasta z kolei lokalizacja międzynarodowej hotelowej sieci w Polsce zajmie cztery kondygnacje Galerii „Buy @ Fly”. 

Do dyspozycji gości inwestorzy oddadzą 76 dwuosobowych pokoi ze standardowym wyposażeniem, prócz tego sale konferencyjne i restauracje na dwóch poziomach – przeszklone, z fantastycznym widokiem na Tatry, Gorce, Babią Górę, z tarasem. Teraz w całej kubaturze przyszłego hotelu trwają intensywne prace wykończeniowe, a personel doszkala się w innych obiektach sieci: w Bydgoszczy, Katowicach, Krakowie, Poznaniu  i Warszawie. Hotelowa kadra rekrutuje się z Podhala, głównie z Nowego Targu i okolic, najdalej – z Piekielnika. W większości – pracowała już w branży hotelowej czy turystycznej.
W pokojach montowane są wykładziny, elementy wyposażenia wnętrz i łazienek. Więcej pracy wymagają kubaturowe sale. Pokoje będą z dwoma pojedynczymi łóżkami lub z jednym małżeńskim. Goście mogą wybierać łazienki albo z natryskiem, albo z wanną, która np. dla gości z Japonii jest symbolem luksusu. Zlokalizowane rogowo apartamenty dla nowożeńców, charakteryzują się przeszkleniami na dwóch ścianach (okna – dla bezpieczeństwa hotelowych gości – będą zablokowane i wyłącznie uchylne).
Pomieszczenia towarzyszące, umożliwiające organizowanie konferencji, zjazdów i okolicznościowych imprez, to trzy klimatyzowane sale konferencyjne o powierzchni ok. 50 metrów kwadratowych każda.
Największą atrakcją będzie jednak dwupoziomowa restauracja, z możliwością wydzielenia mniejszych sal dla bardziej kameralnych zgromadzeń, jak komunie, chrzty, stypy, spotkania rodzinne.

– Nastawiamy się też na organizację wesel, również dużych bankietów firmowych połączonych ze spotkaniami integracyjnymi.  – mówi Ana Kowalska. – Generalnie jesteśmy otwarci na potrzeby klientów. Wesele będziemy w stanie zorganizować dla maksymalnie 150 osób – albo dwupoziomowo, gdzie na jednym poziomie goście będą spożywać posiłki, a drugi będzie miejscem zabawy, bądź też na piętrze typowo restauracyjnym gdzie po jednej stronie baru zostanie wydzielona część konsumpcyjna, a po drugiej będzie można organizować tańce i zabawy. Na konferencjach zmieścimy jednorazowo 110 uczestników przy kinowym ustawieniu krzeseł. Będzie też możliwość wynajmu sal na mniejsze spotkania – od 10 osób wzwyż.

Największą atrakcją stanie się niewątpliwie restauracja zaplanowana na piętrach VIII i IX, w dookólnie przeszklonych salach.

– Jest to zupełnie nowy koncept hoteli Campanile w Polsce, zwłaszcza, jeśli chodzi o restauracje – mówi dyrektorka. – Jeśli do tej pory były one utrzymane w kolorystyce czerwono-szarej, tak tutaj panował będzie styl bardziej domowy, z dodatkiem fioletu, czerni, szarości. Myślę, więc, ze każdy z gości znajdzie tu miły kącik dla siebie.

Zaciekawiona nowością potencjalna klientela będzie oczywiście  pytać o ceny. Dwuosobowy pokój – zgodnie ze standardami sieci – będzie kosztował od 160 zł wzwyż za dobę, lecz cena nigdy nie jest stała, bo ustala się ją na bieżąco, w zależności od sezonu, obłożenia i sytuacji w mieście. Goście mogą więc trafić na bardzo dobrą promocję, ale muszą się też liczyć z zapłaceniem nieco więcej w okresach większego popytu na pokoje.

Formalnie rezerwacji można dokonywać od 1. stycznia 2017 r., ale szefostwo sieci spotyka się już z pytaniami o wolne terminy wynajęcia sal konferencyjnych już końcem tego roku. Jeśli zdecyduje ono o jakimś efektownym otwarciu czterech pięter w nowotarskiej Galerii, to na pewno nie podczas uruchamiania hotelu, tylko w następnym miesiącu.

  Sieć Campanile inwestuje swoje środki w przygotowanie wnętrz, natomiast hotelem będzie zarządzać właściciel marki, czyli Louvre Hotels Group. Właścicielem całego obiektu oczywiście pozostaje spółka VALG-PODHALE.
 
Hotelowa kadra rekrutuje się z Podhala, gownie z Nowwego Targu i okolic, najdalej –  z Piekielnika. Campanile w Bydgoszczy, Katowicach, Krakowie, Poznaniu  i Warszawie. 

Zespół hotelu Campanile Nowy Targ – Zakopane przygotowuje się do otwarcia obiektu
Hotel Campanile Nowy Targ – Zakopane już wkrótce powita pierwszych gości. Rekrutacja jego pracowników dobiega końca. Trwają szkolenia oraz staże stanowiskowe, odbywające się w hotelach Campanile w Bydgoszczy, Katowicach, Krakowie, Poznaniu  i Warszawie.  
 
Hotelem Campanile Nowy Targ – Zakopane, od 20 lipca 2016, zarządza Anna Kowalska. Już na samym początku swojej drogi zawodowej związała się z hotelarstwem, pracując na stanowiskach recepcyjnych, administracyjnych i kierowniczych w hotelach na Dolnym Śląsku. Pełniła też funkcję dyrektora Hotelu Pałac Jugowice w Jugowicach. Pracę dla Louvre Hotels Group rozpoczęła w 2014 w kompleksie hoteli Campanile Wrocław Centrum i Première Classe Wrocław Centrum, najpierw jako asystent dyrektora, a następnie jego zastępca. W lipcu br. objęła stanowisko dyrektora hotelu Campanile Nowy Targ – Zakopane i aktywnie włączyła się w przygotowywania obiektu do otwarcia.
 
Zespół hotelu Campanile jest już niemal w komplecie. Trwają jeszcze tylko ostatnie rekrutacje na stanowiska operacyjne. Dotychczas zatrudnieni pracownicy pochodzą z Nowego Targu lub najbliższych okolic. W większości posiadają doświadczenie w hotelarstwie, jednak dla wszystkich praca w międzynarodowym hotelu sieciowym będzie nowym wyzwaniem.
 
Campanile Nowy Targ – Zakopane
Hotel Campanile Nowy Targ- Zakopane to 11 hotel tej marki w Polsce. Obiekt realizowany jest z funduszy prywatnego inwestora, a zarządzany będzie przez właściciela marki, sieć Louvre Hotels Group. Hotel położony jest w pobliżu
największych atrakcji turystycznych Podhala. Posiadać będzie 76 klimatyzowanych jedno- i dwuosobowych pokoi, restaurację i bar na ostatnim piętrze budynku, ze wspaniałym widokiem na panoramę Tatr oraz sześć klimatyzowanych
sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 407 m2. Jego otwarcie planowane jest na listopad tego roku.
www.campanile.com
 
Louvre Hotels Group
Louvre Hotels Group jest liderem na międzynarodowym rynku hotelowym, z ponad 1 181 hotelami i ponad 100 000 pokoi w 51 krajach. W portfolio posiada 6 marek, od 1 do 5 gwiazdek: Première Classe, Campanile, Kyriad, Tulip Inn,
Golden Tulip Royal Tulip. Louvre Hotels Group należy do Jin Jiang International Holding Co. Ltd., jednej z wiodących grup hotelowych i turystycznych w Chinach. Jing Jang jest piątą co do wielkości grupą hotelową na świecie.
W Polsce funkcjonują hotele trzech marek należących do Louvre Hotels Group: Golden Tulip, Campanile oraz Première Classe.
www.louvrehotels.com
 
Pod tym linkiem znajdą Państwo zdjęcie Anny Kowalskiej, dyrektora hotelu Campanile Nowy Targ – Zakopane oraz wizualizacje pomieszczeń hotelowych:https://we.tl/eZT7pNTIc7
 
Biuro Prasowe
Agnieszka Borkowska – tel. 660 545 811 – [email protected]
Obszar załączników

NT24TV 14.10.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również