Kamery live
prognoza pogody

Hokeiści z prezentami

Wyciszenie Włącz dźwięk

Aż 80 młodych hokeistów zostało obdarowanych przez Świętego Mikołaja, który na teren Miejskiej Hali Lodowej wjechał na niezwykłych saniach – a dokładnie “maluchem” pomalowanym w barwy szarotek. Prezenty to nie tylko nagroda za tegoroczne starania członków MMKS Podhale Nowy Targ, ale także zachęta do dalszej pracy i postępów w sporcie. 

W nowotarskiej hali lodowej powiało już świąteczną atmosferą. Zabrzmiała muzyka, która wprawiła wszystkich w piękny, świąteczny nastrój. W tej wyjątkowej chwili na trening przyszedł nawet Aron, za którym stęsknili się koledzy z drużyny. Kolega rówieśnik, który pomagał drużynie w odniesieniu zwycięstwa, a teraz musi chwilowo podleczyć swoje zdrowie i zapewne tęskni za hokejem – a my za nim. On również chciał spotkać Mikołaja na lodowisku, bo co roku jest to wspaniała i niezapomniana chwila, która dzieciom smakuje równie jak zwycięstwo. Dzięki temu ta chwila była równie szczęśliwa nie tylko ze względu na prezenty, ale także dlatego że znów wszyscy byliśmy razem w drużynie.

Dodatkowo zjawił się on… małych hokeistów odwiedził sam Mikołaj!I jak trzeba zaznaczyć, dokonał tego w najlepszym stylu! Wjechał klubowym samochodem przygotowanym przez Tomasza Dziurdzika i jego rodzinę wprost na taflę lodowiska! Dzięki sponsorom i ludziom dobrej woli był to bardzo bogaty Mikołaj. Obdarował aż 80 dzieciaków – jest nas już tak dużo w tej najmłodszej, początkującej sekcji hokejowej.

Tak liczna grupa to efekty świetnej współpracy z Panią Kasią Wójcik, przewodniczącą Komisji Sportu, Turystyki i Promocji, wspieraną przez naszego Burmistrza Miasta Grzegorza Watycha, któremu nowotarski hokej i dzieciaczki są bliskie sercu. Medialnie zawsze czuwa nad nami także Prezes Nowotarskiej Telewizji Kablowej oraz portalu Nowytarg24.tv Paweł Kos. Za zaangażowanie dziękujemy także Panom z obsługi technicznej hali lodowej oraz sponsorom – Pawłowi Bargieł/Fitness Factory za sponsoring nadruków na bluzach, wypożyczalni strojów „Kacper” Nowy Targ za zadbanie o stroje okolicznościowe, Tomaszowi Żarneckiemu Nowy Targ za cukierki, Paulowi Neuwelt – naszemu świętemu 🙂 Wyczarowanie tylu prezentów udało się dzięki Elżbiecie Wsół i Bartłomiejowi Zubek oraz Agnieszce Kawie, Magdalenie Szlachtowskiej, Asi Jaszczyk i Wioletcie Danel. Nie było łatwo, ale dzięki tym osobom i firmom udało się i było tyle radości – dziękujemy MMKS Podhale Nowy Targ.

A jak to wszystko prezentowało się na żywo – zobaczycie w materiale video poniżej. Zapraszamy do oglądania!

/źródło: MMKS Podhale Nowy Targ/

/opr. ps/

Św. Mikołaj u młodych, nowotarskich hokeistów

Piotr Starmach 20.12.2019
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

2 komentarze
Renifer Niko 07:30 21.12.2019

Wszystkim rodzicom dzieci grającym w hokeja jeżeli zależy na dobru klubu oraz przyszłości Podhala życzę Zdrowia i cierpliwości ponieważ wyszkolenie dziecka wymaga bardzo długiego czasu oraz pokory w hokeja gra drużyna a nie grupa egoistów nie umiejąca znaleść się w drużynie każdy kocha swoje dziecko i uważa ze jest najlepsze ale to się nie sprawdza w grze drużynowej zacznijmy w końcu wychowywać dzieci a nie tylko chować i proszę trenerów żeby w tym pomogli. Siłą jest drużyna.

Mikołaj 07:11 21.12.2019

Medialnie bardzo bardzo fajnie tylko co to ma wspólnego z hokejem i ze szkoleniem dzieci celebrytów i gwiazdy już mamy w każdym roczniku min 5 tylko nam trzeba hokeistów dobrze jeżdżących na łyżwach i grających w hokeja .

Zobacz również