Kamery live
prognoza pogody

Hokeiści Podhala od wtorku wracają do treningów. Będzie nowy zawodnik.

2 listopada 2020 15:58

Hokeiści KH Tauron Podhala Nowy Targ po piątkowym zwycięstwie 4:2 nad Re Plast Unią Oświęcim dostali cztery dni wolnego.

Hokeiści Podhala od wtorku wracają do treningów. Będzie nowy zawodnik.

 Szkoleniowiec „Szarotek”AndreiGusow był zadowolony i z wyniku, i ze stylu gry swoich podopiecznych w meczu przeciwko drużynie z Oświęcimia.

– Jak do tej pory zdecydowanie lepiej gramy u siebie niż na wyjazdach i ten mecz było potwierdzeniem tej reguły. Drużyna zagrała dobry, zdyscyplinowany hokej i wygraliśmy myślę, w pełni zasłużenie. Szkoda tylko, że bez kibiców na trybunach  – ocenił piątkowe spotkanie opiekun Podhala.

Kolejne ligowe spotkanie „Szarotki” zagrają 10 listopada w Katowicach. W przerwie na reprezentacje nowotarżanie trenować będą dwa razy dziennie. – Oprócz treningów na lodzie będzie też trochę zajęć w siłowni i w terenie – mówi Gusow.

W zajęciach zabraknie powołanych na kadrę Alana Łyszczarczyka, Bartłomieja Neupuera i Damiana Tomasika. Od wtorku do drużyny ma dołączyć nowy gracz na pozycji napastnika. Jego nazwisko owiane jest na razie tajemnicą. – Będziemy mu się przyglądać przez kilka dni i zadecydujemy o jego przydatności do zespołu – informuje białoruski szkoleniowiec nowotarżan, który podkreślił że na tę chwile nie zanosi się na większe zmiany w zespole. – Oczywiście, że przydałyby się wzmocnienia, ale problemem są finanse, a na domiar złego koronawirus bardzo  zawęził krąg poszukiwań. Nie narzekamy. Pracujemy. Szansę dostaje nasza młodzież i całkiem nieźle jej to wychodzi. A co będzie dalej, czas pokaże – dodaje Gusow.

Sytuacja zdrowotna w zespole – odpukać – jest stabilna. 

Maciej Zubek 02.11.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również