Kamery live
prognoza pogody

Handel zniczami i kwiatami pod cmentarzem

29 października 2020 21:34

W związku z zainteresowaniem prowadzeniem handlu zniczami i kwiatami przy cmentarzu komunalnym w Nowym Targu Burmistrz Miasta informuje, że w okresie od dnia 27 października 2020 r. do dnia 4 listopada 2020 r. na ciągach komunikacyjnych stanowiących własność miasta w okolicach cmentarza obowiązywać będą zasady przyjęte dla placu targowego. W związku z powyższym inkasent na zlecenie Urzędu pobierał będzie od wszystkich handlujących dzienną opłatę targową (4 zł/m2) stosownie do zajmowanej powierzchni.

Handel zniczami i kwiatami pod cmentarzem

Urząd informuje też, że nie będzie prowadził rezerwacji ani wyznaczania miejsc prowadzenia działalności, przy czym osoby prowadzące działalność handlową winny stosować się do przepisów ruchu drogowego i zakazu handlu na istniejących zieleńcach.

Jednocześnie burmistrz informuje, że miejsca do handlu przy wejściach na cmentarz od  Norwida i ul. Szpitalnej w Nowym Targu należy uzgodnić z Zakładem Gospodarczym Zieleni i Rekreacji w Nowym Targu – administratorem cmentarza, z siedzibą przy ul. Parkowej 14 w Nowym Targu.

os 29.10.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również