Kamery live
prognoza pogody

Gotowi do walki (video)

2 sierpnia 2016 20:05
Wyciszenie Włącz dźwięk

Piłkarze NKP Podhala Nowy Targ już w sobotę meczem z Avią Świdnik na swoim stadionie, zainaugurują rozgrywki 3 ligi. 

Latem doszło do reorganizacji rozgrywek. W porównaniu z poprzednimi latami, tym razem  zespoły podzielone są terytorialnie na cztery, a nie na osiem grup. Podhalanie wraz z 17 innymi drużynami trafili do grupy IV. Rywalizować w niej będą z zespołami  z województw małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego oraz lubelskiego. Wedle regulaminu rozgrywek po zakończeniu sezonu do  II ligi awansuje mistrz, spadnie pięć zespołów, a kolejne miejsca trzeba będzie zwolnić dla ewentualnych spadkowiczów z II ligi. 

Przed nowotarżanami więc duże wyzwanie. Organizacyjnie i sportowo poprzeczka wydaje się być dużo wyżej zawieszona niż przed rokiem.  Nastroje w drużynie są jednak bojowe o czym przekonuje trener Marek Żołądź.

  

Znane są już ceny wejściówek na mecze w Nowym Targu. Bilet normalny na mecz kosztować będzie 10 zł, ulgowy zaś – 5 zł. Kobiety oraz dzieci do 13 lat będą mogły oglądać ligowe zmagania nowotarżan za darmo. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia karnetu w kasie biletowej na rundę jesienną w cenie 60 zł. 

 

NT24TV 02.08.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również