PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Gospodarze poza zasięgiem

Po dłuższej przerwie Nowy Targ – który kiedyś słynął z tego typu inicjatyw - znów był gospodarzem dwudniowego turnieju dla najmłodszych adeptów hokeja. W I edycji Podhalańskiego Mini Cup 2018 udział wzięło sześć klubów.
Gospodarze poza zasięgiem

Turniej zorganizowano pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego w Krakowie.

Pierwszego dnia rywalizowały drużyny z wkładzie z zawodnikami z rocznika 2010 i młodsi.

W gronie pięciu zespołów ostatecznie najlepsi okazali się gospodarze, gracze MMKS Podhala Nowy Targ przed Comarch Cracovią, Unią Oświęcim, UKS Dębicą i KTH Krynica. Po tytuł najlepszego strzelca sięgnął Gabriel Wsół ze zwycięskiej drużyny Podhala, który też wspólnie z Erykiem Dudkiem i Miłoszem Rzeczkowskim zostali wybrani najlepszymi zawodnikami swojego zespołu.

Dzień później rywalizowano w roczniku 2008 i młodsi. Tutaj w zmaganiach udział wzięły cztery drużyny. Ponownie pierwsze miejsce przypadło, będącej na ostatniej prostej przygotowań do turnieju Czerkawski Cup, drużynie MMKS Podhale, drugie UKS Niedźwiadkom Sanok, trzecie UHK Dębicy a czwarte drugiej, najmłodszej w stawce drużynie Podhala.

Dwa indywidualne wyróżnienia trafiły do rąk nowotarżan. Kamil Firek został najlepszym bramkarzem, a Gabriel Wsół ponownie królem strzelców.

Maciej Zubek 18.02.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Mikos 20:28 18.02.2018

Dorzucił się coś ten Urząd Marszałkowski?

Zobacz również