Kamery live
prognoza pogody

Głosujmy na kawiarenki!

4 lipca 2017 10:26

Budowa kawiarenek na płycie nowotarskiego rynku bierze udział w ogólnopolskim plebiscycie MODERNIZACJA 2016. Jest to już XXI edycja prestiżowego, ogólnopolskiego konkursu, nad którym patronat obejmuje m.in. Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa, a patronat naukowy - wiele znaczących uczelni technicznych z terenu kraju.

Głosujmy na kawiarenki!

Nowotarskie kawiarenki niejednokrotnie były obiektem dyskusji i sporów politycznych, ostatnio – podczas absolutoryjnej Sesji Rady Miasta. Tymczasem zespół obiektów bierze udział w konkursie na “modernizację roku”. 

 Na płycie Rynku zlokalizowano nowe pawilony gastronomiczne, które wpisały się w układ i wygląd głównego placu Nowego Targu. Pawilony służą jako ,, ogródki piwne”. W budynku zaprojektowano: salę konsumpcyjną, toalety, zaplecze socjalne i części barowej. Bryła budynku oparta jest na rzucie kwadratu z wysuniętym kwadratowym tarasem wokół całego budynku. Konstrukcja drewniana słupowa, ściany stanowią przeszklenia z bezbarwnego szkła, dach kryty jest matową membraną. Nad wejściami do budynku znajdują się drewniane ornamenty w kolorze naturalnym. Drewniany taras zewnętrzny wsparty jest na legarach. W budynku są drewniane kompozytowe posadzki, a w łazienkach i na zapleczu płytki ceramiczne – czytamy na stronie konkursu, gdzie jednocześnie mamy okazję zobaczyć wygląd kawiarenek “przed” i “po” modernizacji. 

 

Kawiarenki przed modernizacją

 

Aby oddać głos, należy:

1. wejść na stronę: http://www.modernizacjaroku.org.pl/plebiscyt

2. Wybrać interesującą nas kategorię (kawiarenki znajdują się pod zakładką “Gastronomia”)

3. Kliknąć na lupę z plusem, a następnie “zobacz podstronę obiektu i oddaj swój głos”. Bezpośrednie przejście na podstronę jest możliwe przez kliknięcie na zdjęcie obiektu.

4. Na podstronie zaznaczyć “Nie jestem robotem” – a po udanej weryfikacji kliknąć “Zagłosuj”

5. Gotowe! Twój głos został oddany. Ponowne głosowanie z tego samego IP jest możliwe po 24 godzinach.

Warto pamiętać o możliwości oddania 1 głosu każdego dnia i podaniu swojego e-maila. Podając go przy każdym głosowaniu zwiększasz swoje szanse na wygraną cennych nagród przewidzianych dla głosujących.

 

NT24TV 04.07.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również