nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Gigantyczna niespodzianka przy ulicy Szaflarskiej

Ma kilka dni, a już robi furorę. Olbrzymia tablica reklamowa w centrum miasta budzi skrajne opinie. Tymczasem magistrat już przekonuje, że podjął interwencję w tej sprawie.

Konstrukcja reklamowa przy ulicy Szaflarskiej pojawiła się zaledwie kilka dni temu i od razu stało się o niej głośno. Trudno od niej oderwać wzrok. Tablica przyciąga swoimi rozmiarami oraz estetyką. Nie brakuje opinii krytycznych – m.in. również w Urzędzie Miasta Nowy Targ. 

 – Została już podjęta interwencja, zrobione zostały zdjęcia i wysłaliśmy odpowiednie pismo do Nadzoru Budowlanego w sprawie podjęcia stosownych działań, które wymagają przepisy prawa. To co tam powstało nijak nie jest zgodne z przepisami planu miejscowego – mówi nam Wojciech Watycha, naczelnik Wydziału Rozwoju, Urbanistyki i Gospodarki Nieruchomościami.

Na dniach Nadzór Budowlany uruchomi postępowanie wyjaśniająco-skargowe w sprawie powstałej tablicy reklamowej, z kolei sama konstrukcja – zdaniem urzędników – powinna zniknąć maksymalnie do dwóch miesięcy.

Więcej informacji w sprawie gigantycznej konstrukcji przy ulicy Szaflarskiej w Nowym Targu w poniższym materiale.

/ps/

6 1

Filmy

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

2 komentarzy

LudzikUSA

Sierpień 13, 2019, o 17:46:36

wielkie halo o baner na szaflarskiej a co ma do powiedzenia Pan Wjciech Watycha na temat dwoch banerow P Liszki ktore to strasza turystow i mieszkancow Nowego Targu od kilku miesiecy nakazac liszcze usunac badziewie

wata

Sierpień 26, 2019, o 11:09:10

Chyba liszka uraził twe uczucia

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna