Kamery live
prognoza pogody

Gala VI edycji Ogólnopolskiej Booktrailer Film Festival

15 marca 2023 19:17

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 im Św. Jadwigi Królowej w Nowym Targu oraz Miejskie Centrum Kultury w Nowym Targu zapraszają na uroczystą galę podsumowującą VI EDYCJĘ OGÓLNOPOLSKĄ BOOKTRAILER FILM FESTIVAL. Wydarzenie odbędzie się w dniu 24 marca 2023 (piątek) o godzinie 12 w sali widowiskowej MCK. Podczas gali będzie można obejrzeć najlepsze filmy tegorocznej edycji konkursu.

Gala VI edycji Ogólnopolskiej Booktrailer Film Festival

Konkurs został objęty patronatem: Małopolskiego Kuratora Oświaty, Starosty Powiatu Nowotarskiego, Centrum Badań Edukacyjnych i Kształcenia Ustawicznego Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego, Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, Stowarzyszenia Twórczej Edukacji Polonistycznej

Booktrailer to krótki film, którego celem jest zachęcenie widza do sięgnięcia po prezentowaną książkę. Booktrailer Film Festival jest konkursem o zasięgu międzynarodowym adresowanym do młodzieży. Eliminacje przeprowadzane są we Włoszech, Bułgarii, Chorwacji, Rumunii, Hiszpanii i w Polsce. Najlepsze filmy są kierowane do międzynarodowego finału konkursu we Włoszech. Organizatorem eliminacji ogólnopolskich jest Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Nowym Targu.

 

GALA VI EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEJ BOOKTRAILER FILM FESTIVAL

Miejskie Centrum Kultury w Nowym Targu

Aleja Tysiąclecia 37

24 marca 2023 godz. 12.00

os 15.03.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również