PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Gala otwarcia Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu – znamy szczegóły!

Orkiestra Kameralna Silesian Art Collective pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego oraz goście specjalni: Edyta Górniak, Mietek Szcześniak, Ania Byrcyn i Rafał Szatan. To gwiazdy Gali Otwarcia Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu. Podczas uroczystego koncertu, który odbędzie się 19 listopada (piątek) o godz. 18.00 na sali widowiskowej MCK, zabrzmią klasyki muzyki filmowej. Wstęp płatny. 

 

 

 

Gala otwarcia Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu - znamy szczegóły!

Burmistrz Miasta Nowy Targ Grzegorz Watycha oraz Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu Andrzej Lichosyt zapraszają na Galę Otwarcia Miejskiego Centrum Kultury oraz koncert muzyki filmowej w dniu 19 listopada (piątek) o godz. 18.00 na sali widowiskowej MCK w Nowym Targu.

– Zagra dla Państwa Orkiestra Kameralna Silesian Art Collective pod dyrekcją Krzesimira Dębskiego oraz zaśpiewają goście specjalni: Edyta Górniak, Mietek Szcześniak, Ania Byrcyn i Rafał Szatan – zapowiadają organizatorzy.

Wiadomo, że kolejne atrakcyjne koncerty zaplanowano także na sobotę i niedzielę. 

Bilety w cenie 130 zł do nabycia w Ratuszu (Rynek 1) w godz.12.00-17.00 od 12 listopada do 19 listopada (piątek), włącznie z sobotą i niedzielą.

Wielkie gwiazdy na otwarciu Miejskiego Centrum Kultury w Nowym Targu!

Redakcja 10.11.2021
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Gaweł Kiszka 11:10 10.11.2021

Edyta. bardzo fajnie. Musimy tylko zamknąć przestrzeń powietrzną nad miastem, żeby niedobrzy ludzie nie rozpylali chemitrails xDSerio, nie było nikogo innego?

Zobacz również