PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Funkcjonowanie Urzędu Miasta w Nowym Targu

3 listopada 2020 12:42

W Urzędzie Miasta Nowy Targ obowiązują normalne zasady obsługi klientów, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Na terenie budynku obowiązkowo należy zakrywać usta i nos (przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki albo przyłbicy), a w jednym pomieszczeniu, w tym samym czasie, może przebywać tylko 1 klient na jedno stanowisko obsługi. Standardowa obsługa klientów odbywa się w Biurze Obsługi Mieszkańców na parterze, Urzędzie Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich oraz w kasie Urzędu Miasta. W pozostałych  sprawach prosi się o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy. 

Funkcjonowanie Urzędu Miasta w Nowym Targu

Szanowni Mieszkańcy i Przedsiębiorcy!

Informujemy, że w Urzędzie Miasta Nowy Targ obowiązują normalne zasady obsługi klientów, z zachowaniem zasad, jakie nakładają §24 ust. 2 i §27 ust. 1 pkt 2 lit. c rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 9 października 2020 r. w sprawie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2020 r., poz. 1758, z późn. zm.) dlatego też na terenie budynku obowiązkowo należy zakrywać usta i nos (przy pomocy odzieży lub jej części, maski, maseczki albo przyłbicy), a w jednym pomieszczeniu, w tym samym czasie, może przebywać tylko 1 klient na jedno stanowisko obsługi.

Standardowa obsługa klientów odbywa się w:

  • Biurze Obsługi Mieszkańców (parter, pok. 001),
  • Urzędzie Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich (parter, pok. 005, 007),
  • kasie Urzędu Miasta (parter, pok. 014).

Przypominamy, że:

Urząd Stanu Cywilnego i Spraw Obywatelskich, obsługuje klientów w nw. godzinach:

  • poniedziałek: 7.30-15.30
  • wtorek – czwartek: 7.30-15.00,
  • piątek: 7.30-14.30.

Kasa Urzędu Miasta, czynna jest:

  • poniedziałek; 7.45-15.00,
  • wtorek – piątek: 7.45-14.00

(przerwa codziennie w godzinach 11.00-11.15)

W pozostałych sprawach prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy!!!

Jednocześnie zachęcamy Państwa do załatwiania spraw urzędowych za pośrednictwem platformy e-PUAP, poczty, e-maila oraz telefonicznie. Większość spraw można załatwiać za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej (posiadając konto na www.epuap.gov.pl), podpisując je kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym. Informacja o większości usług dostępnych online na stronie www.ratusz24.pl (na stronie należy wybrać Urząd Miasta Nowy Targ).

Przypominamy, że wszelkie druki i wnioski dostępne są pod adresem http://www.nowytarg.pl/jb_jzs.php

Wykaz wszystkich numerów telefonicznych znaleźć można także na http://www.nowytarg.pl/jb_jzs.php

os 03.11.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również