Kamery live
prognoza pogody

Filharmonia Krakowska dla dzieci „Bajki Muzyką Pisane – Fredro Dzieciom”

4 października 2023 06:35

Już 24 października (wtorek) o godz.11.00 i 12.30 w MCK Nowy Targ wystąpi Filharmonia Krakowska z programem „Bajki Muzyką Pisane – Fredro Dzieciom”.

Filharmonia Krakowska dla dzieci „Bajki Muzyką Pisane – Fredro Dzieciom”
Główną postacią Bajek będzie Aleksander Fredro, który wprowadzi dzieci w świat poezji oraz ilustrującej ją muzyki. Tak jak w poprzednich latach poznamy z bliska instrumenty – tym razem te mało znane czy wręcz już zapomniane jak lira korbowa, banjo czy duduk. Na scenie, w otoczeniu kolorowych scenografii, wystąpią artyści Filharmonii Krakowskiej oraz tancerze. Muzykę na potrzeby spektakli skomponują młodzi utalentowani krakowscy kompozytorzy. Bajki Muzyką Pisane to spektakle wypełnione muzyką, piosenkami i humorem, obfite w interakcje z pełną energii publicznością.
 
Spektakle adresujemy do publiczności w wieku 5-12 lat oraz ich opiekunów. Czas każdego spektaklu to ok. 60 minut. Koszt: 15zł/osoba. Rezerwacje: [email protected], tel.18 266 21 32.
 
Źródło: MCK w Nowym Targu
ag 04.10.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również