Kamery live
prognoza pogody

Festiwal Zawodów z udziałem PPUZ w Nowym Targu

29 kwietnia 2022 11:14

Studenci oraz wykładowcy z Instytutu Medycznego i Instytutu Zdrowia Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu po raz kolejny zaprezentowali się podczas Festiwalu Zawodów w Krakowie w dniach 26 i 27 kwietnia 2022 r.

Festiwal Zawodów z udziałem PPUZ w Nowym Targu

Festiwal Zawodów był doskonałą okazją do spotkania uczniów z przedstawicielami zawodowych szkół średnich oraz szkół wyższych, dzięki któremu młodzież ukierunkuje się co do wyboru dalszej ścieżki edukacyjnej oraz wymarzonego zawodu. Podczas wydarzenia wystawcy zaprezentowali umiejętności praktyczne oraz branżowy sprzęt i specjalistyczne urządzenia niezbędne do wykonywania danej profesji. Po raz kolejny na stoiskach wystawienniczych atrakcyjne pokazy tematyczne przedstawili reprezentanci kierunków: pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne, dietetyka, kosmetologia i fizjoterapia PPUZ w Nowym Targu.

Udział PPUZ w Nowym Targu w Festiwalu Zawodów to duże wyróżnienie, dowód na konkurencyjność Uczelni na rynku edukacyjnym, okazja do zaprezentowania oferty dydaktycznej, a także pochwalenia się wiedzą, umiejętnościami i profesjonalizmem prezentowanym przez studentów i wykładowców Podhalańskiej Alma Mater. Wydarzenie dało również możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy PPUZ w Nowym Targu a innymi uczelniami biorącymi udział w targach edukacyjnych.

mat. nadesłane/PPUZ

os 29.04.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również