Kamery live
prognoza pogody

Festiwal Animuję Moje Miasto 2017 – znamy program!

11 października 2017 22:44

Serdecznie zapraszamy do udziału w Festiwalu Animuję Moje Miasto 2017 w dniach 27-29 października. Wielkie otwarcie - już w piątek o godzinie 18:00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu. Przed nami trzy dni spotkań z animacją - warsztatów, pokazów, wydarzeń specjalnych. Szczegółowy program wydarzenia - na plakacie. Nowotarska Telewizja Kablowa i portal nowytarg24.tv mają przyjemność być patronem medialnym tego wydarzenia.

Festiwal Animuję Moje Miasto 2017 - znamy program!

Trzecia edycja festiwalu – trzy nowości w programie!

1. Konkurs plastyczny na plakat festiwalu (dla uczestników od 3 do 15 lat)

Namaluj nasz festiwal! Stwórz plakat, który będzie związany z animacją oraz z festiwalem Animuję Moje Miasto i daj się ponieść wyobraźni. Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 20 października. Na zwycięzców czekają nagrody. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie:

http://amm.lubieanimowac.pl/konkurs-plastyczny

oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/effataanima/

2. Warsztaty panelowe pt.: „Animacja narodziła się przed naszą erą”

Weź udział w twórczych warsztatach i stwórz coś niezwykłego z naszą pomocą! W tym roku przygotowaliśmy trzy panele, dostosowane do wieku oraz doświadczenia naszych uczestników:

1. Warsztaty plastyczno-animacyjne dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat.

2. Warsztaty fotograficzne – malowanie światłem dla dzieci w wieku 10-18 lat.

3. Warsztaty animacji poklatkowej dla dzieci, które już kiedyś uczestniczyły w warsztatach animacji oraz dla młodzieży od 13 lat.

Obowiązują wcześniejsze zapisy do 23 października na [email protected]

Koszt warsztatów to 10 zł.

3. Wyjątkowy pokaz międzynarodowych animacji

W tym roku chcemy zaprezentować Państwu pokaz projekcji z programu Międzynarodowego Stowarzyszenia Twórców Filmu Animowanego (ASIFA). W ten program włączony jest film „Signum” znanego, polskiego animatora Witolda Giersza, o którym Anna Jagoda Mrożek pisała pracę licencjacką, a w ostatnich dniach września miała okazję uczestniczyć w warsztatach animacji rysunkowej, prowadzonych przez niego.

AUTOR TEKSTU O NOWOŚCIACH: Ewelina Gołębiowska

NT24TV 11.10.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również