Kamery live
prognoza pogody

Exodus przewodniczącego z klubu radnych – za przyczyną obelisku

Wyciszenie Włącz dźwięk

Na wcześniejszej sesji Rady Miasta jeszcze nieproceduralnie, a podczas poniedziałkowej – już oficjalnie, pod koniec obrad – przewodniczący Rady, Andrzej Rajski, poinformował o swoim wystąpieniu z Klubu Radnych „Nasze Miasto”. Powodem tego wyjścia są kontrowersje wokół tablicy na głazie z orłem pod Kopcem Wolności, odsłoniętej i poświęconej uroczyście 3. czerwca.

os 29.06.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

2 komentarze
Tadeusz Morawa syn żołnierza AK,WiN 09:34 05.07.2018

Panie Przewodniczący,czekaliśmy pół roku ,że pan jako Przewodniczący wyjdzie z inicjatywą uczczenia 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Nic z tego ,krytyka poczynań Burmistrza, inicjatyw społecznych,przeszkadzanie. Dlatego wzięliśmy jako synowie żołnierzy Armii Krajowej sprawy w swoje ręce. Co Pan jako Przewodniczący do tej pory uczynił w jubileuszu 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości? Kroniki zapewne zapiszą to tak jak i tych co w 1972 roku zniszczyli bezpowrotnie pamiątkę narodową jaką był Kopiec Wolności.W Komitecie odbudowy nazwiska Andrzej Rajski nie ma tak jak i pozostałych krytyków i donosicieli odnośnie postawienia Tablicy Pamiątkowej.Jest Pan zamożnym człowiekiem więc postarajcie się z krytykami o godne uczczenie 100 rocznicy. Zostało już niewiele czasu, do roboty.

Kocur 19:19 30.06.2018

Ale info,wiadomość dnia, to teraz rezygnacja ze stołka przewodniczącego za całokształt i słabość do czarnej owcy. A potem start na burmistrza, tylko z jakim zapleczem. Czy dalej była platforma i Maciej Jachymiak, czy kudłate zwierzę o wątpliwej reputacji?

Zobacz również