Kamery live
prognoza pogody

Emocjonujące Zawody Jeździeckie w Rogoźniku (duża galeria)

16 sierpnia 2022 10:49

W minioną niedzielę 14 sierpnia w Stadninie Koni Dworna w Rogoźniku odbyły się XIV już z kolei Gminne Zawody Jeździeckie im. Ks. Józefa Tischnera. Format powrócił po trzyletniej przewie, ciesząc się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno wśród jeźdźców, jak i publiczności.

Emocjonujące Zawody Jeździeckie w Rogoźniku (duża galeria)

Rozegrane zostały 4 konkursy na wysokościach: 50, 70, 80 i 100 cm. Do rywalizacji przystąpili jeźdźcy z pobliskich stadnin, a także z okolic Krakowa, Mszany czy Zakopanego. Zaprezentowano 113 przejazdów, a najlepszymi w swoich klasach okazali się: Konkurs 50cm – Wiktoria Biel i Pamirka-Tabun (Stajnia Majerz), Marika Wojtas i Grabina (Stajnia Majerz), Liliana Kuliga i Bruno (KJ “Konsul”); Konkurs 70 cm – Katarzyna Łopuch i Hemalia (Stajnia “LIDER”), Nikola Łapa i Baśka (Stajnia “Pod Topolą”), Emilia Turkot i Jaworina (SK Dworna); Konkurs 80 cm- Maria Mierzyńska-Kiebzak i Lacal No Five Z (Stajnia “Pod Topolą”), Idalia Kuliga i For Every Young (KJ “Konsul”), Sofia Babičovâ i Casio-3 (MSK Ranc Cajka); Konkurs 100 cm- Anna Kozak i Jamajka (Stajnia Montis), Idalia Kuliga i For Ever Young (KJ “Konsul”), Anna Biernacka i Jagielonka.

fot. Paweł Kos

admin 16.08.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również