Kamery live
prognoza pogody

Dzienny raport o koronawirusie w województwie małopolskim

16 czerwca 2020 11:52

5 kobiet i 8 mężczyzn znalazło się w dzisiejszych, wojewódzkich statystykach dotyczących ozdrowień. Dokładnie u tej samej ilości osób tej samej płci potwierdzono też obecność koronawirusa. Najwięcej nowych przypadków (8) dotyczy powiatu tarnowskiego, a najwięcej ozdrowieńców (5) – miasta Krakowa. 

Dzienny raport o koronawirusie w województwie małopolskim

WSSE w Krakowie podał dziś informację o kolejnych ozdrowieńcach z naszego województwa. To 5 kobiet i 8 mężczyzn, w wieku od 5 do 60 lat, z Krakowa (5 osób), powiatu suskiego (3 osoby), myślenickiego i krakowskiego (po 2 osoby) i bocheńskiego (1 osoba), którzy w większości przebywali w izolacji. W sumie w Małopolsce mamy 1051 ozdrowieńców.

Natomiast ostatnie badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie #koronawirus SARS-CoV-2 u kolejnych osób. To 5 kobiet i 8 mężczyzn, w wieku od 2 do 81 lat, z Krakowa (2 osoby), powiatu tarnowskiego (8 osób) oraz powiatów: myślenickiego, nowosądeckiego i chrzanowskiego (po 1 osobie). Aktualnie wszyscy przebywają w izolacji.


Otrzymaliśmy także informację z WSSE w Krakowie o usunięciu jednego przypadku – raport skorygowano.
Obecnie w Małopolsce zakażenie koronawirusem zostało potwierdzone u 1529 osób.

Źródło informacji: WSSE w Krakowie.

os 16.06.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również