Kamery live
prognoza pogody

Dzień Otwarty w “Podhalance” – niemal 900 odwiedzających

24 marca 2018 09:54

23 warsztaty, 15 wykładów, niemal 900 odwiedzających – tak wygląda w skrócie podsumowanie tegorocznego Dnia Otwartego PPWSZ w Nowym Targu.

Dzień Otwarty w

Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu otworzyła szeroko swoje drzwi dla młodzieży szkół średnich. To szczególne wydarzenie, podczas którego została przedstawiona bogata oferta dydaktyczna, to szansa dla tegorocznych maturzystów i ich młodszych kolegów do uczestniczenia w życiu uczelni wyższej. Nasi goście mieli okazję skorzystać z szerokiego dostępu do informacji związanych z rekrutacją, programami studiów, pomocą socjalną, doradztwem zawodowym oraz Legią Akademicką.

Nasz program z każdym rokiem wzbogaca się o dodatkowe treści i atrakcyjne spotkania dla młodzieży. Tegoroczna oferta Dnia Otwartego obfitowała zarówno w różnorodne wykłady jak i warsztaty, które cieszyły się dużą popularnością. Bardzo ciekawie zaprezentowały się nasze Koła Naukowe oraz Zakład Wychowania Fizycznego i Sportu. Przez cały ten czas wykładowcy i studenci wszystkich kierunków studiów byli do dyspozycji odwiedzających, którym demonstrowali możliwości jakie oferuje nasza Podhalańska Uczelnia. W tym roku mieliśmy przyjemność gościć niemal 900 uczniów, którzy przyjechali do nas m.in. z Limanowej, Suchej Beskidzkiej, Rabki-Zdroju, Jordanowa, Makowa Podhalańskiego, Jabłonki, Zakopanego i Nowego Targu.

Naszym Gościom, Wykładowcom, Studentom i Pracownikom serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w tym niezwykle ważnym, dla naszej Alma Mater, wydarzeniu. Ponadto dział Promocji i Współpracy pragnie złożyć gorące podziękowania dla wszystkich tych, którzy swoją pomocą przyczynili się do sprawnego przebiegu tego przedsięwzięcia. Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa również bardzo dziękuje Pani Barbarze Nowak, Małopolskiej Kurator Oświaty za honorowy patronat, którym objęła Dzień Otwarty PPWSZ w Nowym Targu.

mat. prasowe, oprac. DPiW

zdj. Artur Marusarz, Paulina Peciak, Ewelina Stożek Artgrafo, Zbigniew Krauzowicz 

os 24.03.2018
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również