Kamery live
prognoza pogody

Dzień Otwarty PPUZ – z dużą frekwencją i świetną atmosferą (duża galeria zdjęć)

7 kwietnia 2022 roku w Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu miał miejsce dzień otwarty. Wydarzenie to było niezwykle ważne dla społeczności uczelni i w pewnym sensie “przełomowe” – w ostatnich dwóch latach odbywało się bowiem wyłącznie w formie wirtualnej. 

Dzień Otwarty PPUZ - z dużą frekwencją i świetną atmosferą (duża galeria zdjęć)

Ten szczególny dzień rozpoczął się w auli nowotarskiej uczelni, gdziedr Bianka Godlewska-Dzioboń, p.o. Rektora dokonała uroczystego otwarcia wydarzenia. Następnie dr Dominik Borowski wygłosił wykład „Tajemnice komunikacji niewerbalnej”.

W wydarzeniu udział wzięli uczniowie ze szkół średnich z Suchej Beskidzkiej, Jordanowa, Jabłonki, Nowego Targu i Zakopanego, w liczbie blisko 600 osób. Goście Podhalańskiej Alma Mater wzięli udział w wykładach akademickich oraz warsztatach w laboratoriach i specjalistycznych pracowniach przeznaczonych do kształcenia zawodowego studentów.

W holu budynku „Tatry” każdy z 14 kierunków studiów oferowanych w PPUZ w Nowym Targu prezentowali nauczyciele akademiccy oraz studenci nowotarskiej uczelni. Liczne pokazy i atrakcje cieszyły się dużym zainteresowaniem ze strony maturzystów. Dodatkowym urozmaiceniem było zwiedzanie kampusu. Zróżnicowany program wydarzenia sprawił, że każdy gość Podhalańskiej Uczelni znalazł coś dla siebie.

-Dzień Otwarty PPUZ w Nowym Targu na długo pozostanie w naszej pamięci, zwłaszcza że towarzyszyło mu duże zainteresowanie ze strony uczniów szkół średnich oraz radosna atmosfera – podsumowują organizatorzy.

Nasza relacja filmowa z wydarzenia – w “Przeglądzie Tygodniowym”.

tekst, zdjęcia: PPUZ w Nowym Targu

 

os 11.04.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Ihaha 16:03 12.04.2022

to są te władze tam na tym stołku z oszustką po środku? hahaha ale kicz

Zobacz również