PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Dzień Nauczyciela w Przedszkolu nr 4 w Nowym Targu

16 października 2020 14:25

Kilka tygodni temu swój szczególny dzień miały wszystkie przedszkolaki, więc teraz przyszła pora na uhonorowanie kolejnej części przedszkolnej ekipy. 

Dzień Nauczyciela w Przedszkolu nr 4 w Nowym Targu

Fot. Przedszkole nr 4 w Nowym Targu

14 października to święto wszystkich nauczycieli, ale w Przedszkolu nr 4 nie zapominamy również o pozostałych pracownikach, którzy swoją ciężką pracą każdego dnia pomagają nauczycielom i bez których to miejsce nie byłoby tak przyjazne dla naszych kochanych wychowanków.

Każdego roku Dzień Nauczyciela całe przedszkole obchodziło wspólnie, lecz w obecnym czasie świętowanie musiało przebiegać w mniejszych grupach. Taka sytuacja nie umniejsza jednak wyjątkowości wydarzenia. Przedszkolaki stanęły na wysokości zadania, ubierając się na galowo, śpiewając swoim paniom piosenki i recytując im piękne wierszyki, dziękując tym samym za trud nauczycielskiej pracy.

„Niech Paniom praca jest radością, niech Paniom zima będzie wiosną, niech Paniom słonko zawsze świeci…” – takimi ciepłymi słowami przedszkolaki umilały swoim nauczycielkom niemalże zimową aurę, jaką przywitała nas połowa października. Ale jak można myśleć o tym, że za oknem szaruga, kiedy w Przedszkolu nr 4 same uśmiechnięte i wesołe dzieci? W tym miejscu przecież zawsze świeci słońce! 

Opracowała: mgr Dominika Bednarczyk.

/źródło: UM Nowy Targ

Piotr Starmach 16.10.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również