Kamery live
prognoza pogody

Dzieci Dzieciom – już po raz piętnasty

31 maja 2017 20:38

W dniu 30 maja odbył się koncert z cyklu "Dzieci Dzieciom". XV już edycja tego najbardziej kolorowego i radosnego spośród wszystkich wydarzeń organizowanych w MOK, zgromadziła grupy dzieci z dziewięciu nowotarskich przedszkoli. 

Dzieci Dzieciom - już po raz piętnasty

Dzieci prezentowały się w taneczno-muzycznych układach, z obowiązkowymi kostiumami scenicznymi i przy energicznej pomocy niezastąpionych pań przedszkolanek. Przejęte własnymi występami, mogły później podziwiać występy innych, siedząc całymi grupami na sali widowiskowej MOK. 

Nie brakło też dorosłej publiczności – czyli dziadków i rodziców, gotowych porzucić tego popołudnia swoje zawodowe obowiązki, by z zachwytem oglądać popisy swoich pociech. Przepiękny, kolorowy koncert, dzięki któremu MOK co roku tętni niesamowitą, dziecięcą energią zaszczycili swoją obecnością burmistrz Nowego Targu Grzegorz Watycha, Przewodniczący Rady Miasta Andrzej Rajski i Naczelnik Wydziału Oświaty UM Janusz Stopka. 

Koncert zwieńczyło wspólne spotkanie na scenie wszystkich przedszkolnych grup, które tradycyjnie obdarowywane zostały przez burmistrza paczkami ze słodyczami. 

/os

NT24TV 31.05.2017
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również