nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online

Dział reklamy

             

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy specjalną ofertę reklamową. Jako media, z powodzeniem łączymy funkcjonowanie lokalnego kanału telewizyjnego oraz portalu internetowego, intensywnie wykorzystując najbardziej popularne media społecznościowe: Facebook i Youtube.

To dzięki temu, możemy zaproponować kompleksową usługę reklamową docierającą do różnego typu odbiorców. Jako JEDYNE lokalne media na Podhalu, docieramy nie tylko do odbiorców Internetu, ale również do tych grup osób, które preferują tradycyjne środki przekazu.

 

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!!! —->  CENNIK 2019

 

Oferujemy:

  1. Reklamę na naszej stronie internetowej nowytarg24.tv  w formie:

  • banerów
  • slajderów
  • materiału filmowego (oferta może obejmować również realizację)
  • artykułu sponsorowanego (oferta może obejmować również realizację – tekst+zdjęcia)

 

 2. Reklamę bezpośrednio na Facebooku, gdzie docieramy nawet do kilkudziesięciu tysięcy odbiorców; Fb wykorzystujemy też jako kanał służący promocji materiałów umieszczanych na stronie i youtube – zwiększa klikalność nawet o kilkaset % !!!

               

 

3. Reklamę na naszym kanale Youtube – niektóre materiały przekraczają tu 50 tys. odbiorców

W zależności od Państwa potrzeb i rodzaju materiałów, oferujemy PAKIET – artykuł/reklama na stronie + Facebook + materiał video na youtube (przykład: umieszczamy Państwa spot na naszym kanale youtube, który następnie linkujemy w specjalnym artykule na naszej stronie internetowej, dodatkowo promując całość na Facebooku). 

   4. Reklamę w lokalnym kanale telewizyjnym NTVK, gdzie co środę każdego dnia emitujemy premierowo cieszący się dużą oglądalnością „Przegląd Tygodniowy”, a w piątki – retransmisję Mszy św. z kościoła NSPJ w Nowym Targu. Forma:

-plansze

-logotytpy

-spoty reklamowe

                                          

 

 

 

 

1 0
© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna