Kamery live
prognoza pogody

Dymisja prezesa NKP Podhala

10 listopada 2016 19:24

Grzegorz Wrona nie jest już prezesem piłkarzy NKP Podhala Nowy Targ. Po ponad sześciu latach przerwy podał się do dymisji, którą zarząd klubu przyjął. 

Dymisja prezesa NKP Podhala

Brak czasu już nie pozwala mi angażować się w funkcjonowanie klubu tak jak to miało miejsce wcześniej, a w raz z awansem do wyższych lig natłok obowiązków jest coraz większy  – wyjaśnia powody swojej decyzji Wrona – Odchodzę z czystym sumieniem  i satysfakcją z osiągnięć jakie klub poczynił w okresie mojej prezesury. Kiedy zaczynałem byliśmy klubem B klasowym, pogrążonym w finansowo-organizacyjnym kryzysie. Krok po kroku czyniliśmy stałe postępy i w efekcie dzisiaj Podhale jest nie tylko najmocniejszym klubem w regionie, ale też liczącą się siłą w województwie. Cieszę się że dołożyłem do tego swoją cegiełkę – podkreśla Wrona, który pozostanie w zarządzie klubu NKP Podhale. 

Do momentu wyboru nowego zarządu – nastąpi to najwcześniej końcem 2017 roku  – pełniącym obowiązki prezesa będzie Andrzej Podgórski. 

Przez to że większość klubowych spraw ostatnimi czasy przechodzi przez moje ręce, więc doszliśmy wspólnie do wniosku że to mi będzie najłatwiej sprostać tej funkcji i obowiązkom z nią związanych – wyjaśnił Podgórski, którym fanom sportu w Nowym Targu znany jest głównie z działalności w nowotarski hokeju, gdzie też  dwukrotnie pełnił rolę prezesa. 

 

NT24TV 10.11.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również