nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Dwa dni siatkarskich emocji

Już po raz ósmy Nowy Targ był gospodarzem Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Siatkowej Kobiet i Mężczyzn o Puchar Burmistrza miasta i przy współpracy z powiatem nowotarskim.

Przez dwa dni na trzech nowotarskich halach sportowych rywalizowało łącznie 19 drużyn, które do Nowego Targu zjechały z różnych części Polski i nie tylko. Kolejny raz w nowotarskim turnieju udział wzięła bowiem polonijna drużyna z Wiednia.

Jak zgodnie podkreślali zarówno baczni obserwatorzy zmagań jak i sami ich uczestnicy, oraz sędziowie, zdecydowana większość spotkań stała na bardzo wysokim poziomie. Tyczy się to także organizacji.

Pierwszy dzień to eliminacje w grupach, w drugim już rozpoczęła się walka o medale.

Ostatecznie wśród panów wygrała ekipa o mocno oryginalnej nazwie „W ostatniej Chwili” złożona zawodników ze Śląska i Krakowa. Na dwóch kolejnych miejscach podium uplasowały się drużyny „Volley Masteres” Czechowice Dziedzice oraz Siatkarze z Miami. Indywidualne nagrody trafiły do Wojciecha Kowalskiego (Volley Masteres) – najlepszy atakujący, Jakuba Popradowskiego (W Ostatniej Chwili) – najlepszy przyjmujący, Michała Gawędy (Volley Masters) – najlepszy rozgrywający oraz Arkadiusza Kasprzyka (W Ostatniej Chwili) – MVP turnieju.

Wśród pań pierwsze miejsce przypadło krakowskiej drużynie „Bez Obaw”, drugie „FC Silesia”, a trzecie były „Góralki” Nowy Targ. Tytuł najlepszej atakującej trafił do Izabeli Łabuz (Góralki), najlepszą przyjmującą wybrano Izabelę Kruczek (FC Silesia), najlepsza rozgrywająca to z kolei Iwona Urbańczyk (Bez Obaw), a MVP całego turnieju Natalia Środa (Góralki).

Fot. Roman Smółka

1 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna