Kamery live
prognoza pogody

Duo Performance, czyli radość śpiewu i muzyki

5 lutego 2024 18:04

NOWY TARG. Na koniec kolędowego czasu Miejskie Centrum Kultury zaprosiło znany już lokalnej publiczności i zawsze z entuzjazmem witany artystyczny tandem – Duo Performance. Tym razem też oczarował on widownię magią dźwięku i tanecznym wirem.  

Duo Performance, czyli radość śpiewu i muzyki

Ten wyjątkowo wszechstronny wokalno-taneczny duet z bogatym i rozmaitym repertuarem oraz zespołem instrumentalnym tworzy dwójka absolwentów Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Krakowie i Akademii Muzycznej w Katowicach: Monika Biederman-Pers (sopran) z Krakowa i Piotr Karzełek (baryton) z woj. śląskiego.

Repertuar Duo Performance to istny kalejdoskop przebojów ze świata operetki i musicalu, filmów – także animowanych – i piosenki aktorskiej. Kreatywny duet tworzy video clipy, nastrojowe programy, projekty muzyczne i rewie. W rozmaitych produkcjach współpracuje z Operą Śląską, orkiestrami symfonicznymi, tancerzami, teatrem ognia, Krynickim Studiem Baletowym, Stowarzyszeniem Dawnej Rabki Czar z Rabki czy Fundacją „Czardasz”. Nagrał też „Najpiękniejsze kolędy świata”. Trzy z nich artyści wykonali podczas koncertu w Nowym Targu. Reszta była fajerwerkiem cudownej muzyki, śpiewu, tańca, zabawy – w kolorowych światłach i dymach. Widownia była zachwycona.

(asz)

Fot. Paweł Kos

 

 

Anna Szopińska 05.02.2024
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również