Kamery live
prognoza pogody

Druhowie OSP z powiatu nowotarskiego rozpoczęli szkolenie

17 listopada 2022 10:24

W dniu 15 listopada w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Targu rozpoczęło się szkolenie podstawowe strażaków ratowników Ochotniczych Straży Pożarnych, w którym biorą udział druhowie z jednostek OSP z terenu powiatu nowotarskiego, którzy jako pierwsi będą korzystać ze specjalnej platformy e-learningowej. 

Druhowie OSP z powiatu nowotarskiego rozpoczęli szkolenie

Szkolenie realizowane jest z uwzględnieniem wskazówek organizacyjnych i metodycznych realizacji procesu dydaktycznego, właściwego dla aktualnego „Programu szkolenia podstawowego strażaków ratowników OSP” i potrwa do 22 stycznia 2023 roku. 

Druhowie uczestniczący w szkoleniu organizowanym przez KP PSP w Nowym Targu jako pierwsi na terenie powiatu, korzystać będą z platformy e-learningowej utworzonej przez Ośrodek Szkolenia KW PSP w Krakowie oraz będą brać udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych w JRG Nowy Targ. Kurs rozpoczął się wstępnym szkoleniem z zakresu bhp.

Opracowanie: mł. bryg. Piotr Krygowski

Zdjęcia: asp. Marcin Łopata

źródło: KP PSP Nowy Targ

os 17.11.2022
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również