Kamery live
prognoza pogody

Druga wiosenna wygrana Podhala!

19 marca 2016 21:13

Piłkarze Podhala Nowy Targ w drugiej kolejce rundy wiosennej rozgrywek 3 ligi odnieśli drugie zwycięstwo. Tym razem nowotarżanie pokonali na sowim boisko 2:1 Wolanię Wola Rzędzińska. Podobnie jak przed tygodniem w Nowej Hucie, także i tym razem Podhalanie wygraną zapewnili sobie w samej końcówce. Zwycięskiego gola zdobyli bowiem w 90 min po uderzeniu Bartłomieja Pająka. 

Druga wiosenna wygrana Podhala!

Podhale prowadziło od 34 min po efektownym trafieniu z rzutu wolnego Tarasa Jaworskiego. W 63 min goście wyrównali z rzutu karnego po faulu Daniela Mikołajczyka. We wspomnianej na wstępie 90 minucie po zamieszaniu w polu karnym gości, piłka trafiła na 20 metr do Pająka, który uderzył i po rykoszecie piłka wpadła do bramki Wolani. 

Bardzo trudne spotkanie. Wolania pokazała, ze dysponuje bardzo dobrym zespołem. Nam nie grało się łatwo w roli faworyta i długo spotkanie nam się nie układało. Znów jednak wykazaliśmy się determinacją i walką do samego końca. Nie mam nic przeciwko, żeby zwycięskiego gole zdobywane w samej końcówce były naszą wizytówką, choć to na pewno kosztuje nas wszystkich sporo nerwów – ocenił szkoleniowiec Podhala, Marek Żołądź.

NKP Podhale Nowy Targ – Wolania Wola Rzędzińska 2:1 (1:0)

Bramki: 1:0 T. Jaworski 38, 1:1 D. Luberda 63 z karnego, 2:1 Pająk 90. Podhale: Sotnicki – Basta ŻK (66 Komorek), Mikołajczyk ŻK, Urbański, Drobnak – J. Luberda, T. Jaworski, Lizak (56 Jandura), Pająk – Świerzbiński, Potoniec (68 Waksmundzki). Sędziował: Konrad Kolak Nowy Sącz.

NT24TV 19.03.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również