Kamery live
prognoza pogody

Dr hab. Robert Włodarczyk – rektorem na kadencję 2020 – 2024

8 lipca 2020 16:55

Rektor dr hab. Robert Wojciech Włodarczyk został jednogłośnie wybrany w wyniku głosowania na rektora PPUZ w Nowym Targu na kolejną kadencję na lata 2020 – 2024.

Dr hab. Robert Włodarczyk - rektorem na kadencję 2020 - 2024
Za wyborem dr hab. Roberta Włodarczyka, profesora PPUZ i profesora Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie głosowali wszyscy spośród 26 elektorów Uczelnianego Kolegium Elektorów. Kadencja nowego Rektora PPUZ w Nowym Targu  rozpocznie się 1 września. Teraz zgodnie z prawem rektor dr hab. Robert Wojciech Włodarczyk kończy kadencję poprzedniego rektora ks. dr hab. Stanisława Gulaka.
 
Rektor dr hab. Robert Wojciech Włodarczyk stawia na rozwój Podhalańskiej Uczelni, która w przyszłym roku będzie obchodzić 20 lecie istnienia. Myśli o uruchomieniu kolejnych kierunków, takich jak informatyka i mechatronika, a także poszerzeniu bazy dydaktycznej poprzez rewitalizację tzw. starego szpitala.
 
Już w tym roku Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego dzięki obecnemu rektorowi udzieliło Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu pozwolenia na utworzenie studiów II stopnia o profilu praktycznym na kierunku rachunkowość i analityka ekonomiczna.
 
mat. nadesłany
os 08.07.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również