PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Dobiega końca inwentaryzacja źródeł grzewczych. Prośba o wypełnienie ankiety

24 października 2020 11:28

Już tylko do końca października potrwa inwentaryzacja kotłów i systemów grzewczych na terenie Nowego Targu. Burmistrz miasta Grzegorz Watycha dziękując mieszkańcom za pomoc w przeprowadzeniu ankietyzacji, prosi jednocześnie o wypełnienie i dostarczenie ich przez tych nowotarżan, którzy jeszcze tego nie zrobili.

Dobiega końca inwentaryzacja źródeł grzewczych. Prośba o wypełnienie ankiety

-Bardzo dziękuję właścicielom nieruchomości za umożliwienie przeprowadzenia przedmiotowej ankietyzacji w terenie. Zwracam się z prośbą do tych mieszkańców, którzy do tej pory nie udostępnili informacji ankieterom w zakresie źródeł ogrzewania w budynkach o wypełnienie ankiet oraz dostarczenie ich do pok. 210 w Urzędzie Miasta – mówił podczas ostatniej Sesji burmistrz Grzegorz Watycha. 

Inwentaryzacja jest prowadzona przez Małopolską Fundację Energii i Środowiska na podstawie podpisanej umowy. Konieczność jej przeprowadzenia wynika z uchwalonego przez Sejmik Województwa Małopolskiego nowego Programu Ochrony Powietrza dla naszego województwa.

Gmina Miasto Nowy Targ ma obowiązek wykonania pełnej inwentaryzacji źródeł grzewczych na własnym terenie. Taki sam obowiązek spoczywa na właścicielach nieruchomości, którzy winni przekazać niezwłocznie informacje o wykorzystywanych źródłach grzewczych do swojej gminy. Złożenie ankiety będzie również podstawą do starania się o pomoc finansową przy wymianie starych kopciuchów – czytamy na stronie Urzędu Miasta. 

Ankietę można pobrać pod poniższym linkiem:

http://www.nowytarg.pl/dok/oze/20200730ankieta.pdf

 

os 24.10.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również