nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Do Rady Miasta Nowy Targ – 116 kandydatów z 6 komitetów

Do wyborów samorządowych pozostał dokładnie miesiąc. Komitety wyborcze powoli odkrywają swoje karty. Wiadomo już kto startuje do Rady Miasta Nowy Targ i z czyjej listy. Wiemy, że o fotel burmistrza ubiegać się będzie przynajmniej troje kandydatów (nie jest to ostateczna liczba) oraz że na jeden mandat radnego przypada aktualnie 5,5 chętnych. Łącznie o miejsce w Radzie Miasta ubiega się 116 osób. 

Wiadomo, że o fotel burmistrza ubiegać się będzie przynajmniej troje kandydatów – choć jest możliwe, że będzie ich czworo, jeśli swojego kandydata zdecyduje się wytypować KWW Nowotarska Wspólnota Samorządowa, który spełnia wymóg formalny, by móc to zrobić. Ma na to czas do 26 września br. 

Na 21 mandatów w Radzie Miasta przypada 116 kandydatów z 6 komitetów wyborczych:

KW Polskie Stronnictwo Ludowe (5 kandydatów do Rady Miasta)

KWW Bogusławy Korwin (5 kandydatów do Rady Miasta)

KWW Dobra Zmiana w Mieście (27 kandydatów do Rady Miasta, kandydat na burmistrza – Paweł Liszka)

KWW Nowotarska Wspólnota Samorządowa (25 kandydatów do Rady Miasta, kandydat na burmistrza – ?)

KWW Razem Nowy Targ (27 kandydatów do Rady Miasta, kandydatka na burmistrza – Agata Michalska)

KWW Ruch Obywatelski Nasze Miasto (27 kandydatów do Rady Miasta, kandydat na burmistrza – Grzegorz Watycha),

Za nadesłaną, zabawną grafikę dziękujemy naszemu czytelnikowi. 

/os

 

14 1

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

9 komentarzy

frodo

Wrzesień 20, 2018, o 23:15:00

Agata jako elf, super, pieknie wygląda

Vyborca 1.

Wrzesień 21, 2018, o 11:22:32

Wybory samorządowe 2018 r. Zebrało się doborowe towarzystwo wyborcze w KWW miasta Nowy Targ. Program Liszki do kity, nic nowego, chodzi tylko o stołoi i władzę.. Korwinka, na starcie już przegrana. Ale dalej zachowyje się ja wyciągnieta rybka z wody, która macha oginkiem szbciutko oddycha. Czy wytrzyma stres wyborczy... Dalej, Grupa z byłym burmistrzem M.Fryżlewiczem to odgrzany kotlet - w większości emeryci potrzebujący innego wsparcia i pomocy. A co do sprytnej A. Michalskiej to dodam mój większy komentarz, gdyż szkoda kobiety.... Pani Michalska: Co to za obietnica, stworzymy możliwości z czego, bez forsy. Skąd weźmie pieniądze, od nowotarskiego podatnika, z targowic i drobnych sklepikarzy, bo od marketów rosną wokół podatki z ulgami lub bez. Teraz następne, świetlica dla przedszkolaków, kiedy po godzinach, o czym maluchów będą tam uczyć o jakiej historii polski tej co prawdziwa, czy tej co wyborcy RP w 2015 odrzucili, zakłamywanej. Czy to też jakaś strefa naukowa. A może lepiej w szkole uczyć właściwej historii. Parkingi to znowu coś nowego, przecież o tym trąbią już od 1990 roku. Zapytam, dlaczego do tej pory przewodniczący Rady Miasta tego nie wniósł na sesje wnosząc stosowną interpelacje czy podobnie nie zrobił radny Glonek. To także dotyczy ciągle powtarzanych narciarskich torów, bieżni i terenów, stara powtarzana śpiewka. Minęło cztery lata kończącej się kadencji i dalej tematy odgrzewane, to dalej wyborcza lipa. I taki nowy pana J. Knap, córka Aneta Knap już nie Larysa – miejscowi usługowcy tzw. strefa rękodzieła. Nowe określenie wyborcze, strefa. Ciekawie to żeście wymyślili by znowu omamić wyborców dodając tzw. kulturę marginalnie, to znaczy nijaką. Słowa, słowa bez pokrycia. Propaganda znana nam z historii. Patrząc to jak w sporcie, jesteście dopiero A klas, co do tych wytrawnych Jastrzębi z lat poprzednich. Pani Michalska i cała jej grupa, moim zdaniem ma marne szanse, ale życzę powodzenia bo z kim by duzi przeciwnicy wyborczy walczyli. Vyborca 1

wstega

Wrzesień 24, 2018, o 10:09:51

Vyborca 1 to się pan rozpisałeś ale trzeba było się podpisać miłośnik Grzegorza. Zero obiektywizmu.

Anetka

Wrzesień 28, 2018, o 09:38:24

Głosujemy na Grzegorza Watychę.

Kazek

Wrzesień 28, 2018, o 09:39:17

Grzegorza Watycha na tak.

mieszkaniec

Październik 02, 2018, o 08:18:37

Stawiam na Watychę

Paweł Liszka na burmistrza!

Październik 09, 2018, o 11:53:03

Grzegorz Watycha pokazał przez 4 lata, że nie dotrzymuje obietnic - pokażcie 3 obietnice z ulotki 2014 spełnione przez obecnego burmistrza? Zatrudnił 2 wiceburmistrza, mimo że obiecywał 1. I do tego zatrudnił żonę szefa swojej kampanii, czyli co? Spłata długów wyborczych. Już bokiem miastu wychodzi Joanna "Wstążka". Po roku urzędowania jeden z radnych Watychy miał powiedzieć, że Joannie powinni dać gabinet + studio paznokci w środku i od czasu do czasu zaprosić p. Barę z kawą z Toscany. Może w ten sposób nie kompromitowałaby Watychy i chłop miałby jakieś szanse na wygraną.

Prometeusz2013

Październik 13, 2018, o 22:18:33

GUMA!!TYLKO GUMĄ 60cm.dł KREMÓWKĄ MILICYJNĄ WYMASOWAĆ TE PIJAWKI ILE WLEZIE I GDZIE PO-PADNIE...... OVER

Prometeusz2013

Październik 13, 2018, o 22:21:24

GUMĄ WYMASOWAĆ JESZCZE RAZ TO ...........TOWARZYSTWO I NA ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY WYSŁAĆ NA EKRAN WODNY Z BICZAMI ..

Ostatnie nowości

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna