transmisja na żywo:
TatrySki Podhale Nowy Targ - GKS Tychy
Zapraszamy już w czwartek 21 marca 2019r. od godz. 17:40 !
oglądaj na żywo
nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

DŁUGOTRWAŁE UTRUDNIENIA KOMUNIKACYJNE W REJONIE UL. GREL

W związku z rozpoczęciem robót budowlanych dla zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa drogi gminnej ul. Grel w Nowym Targu” Burmistrz Miasta Nowy Targ informuje, że w czasie realizacji inwestycji występować będą znaczne utrudnienia komunikacyjne w tym rejonie (planowany termin zakończenia prac do 15 grudnia 2018 r.

Roboty będą wykonywane na odcinku o długości ok. 1 km, od skrzyżowania z ul. Partyzantów do przejazdu kolejowego. Planowane jest w zależności od potrzeb zamknięcie drogi dla ruchu kołowego lub częściowe wyłączenie jednego pasa ruchu.

Wykonawcą robót jest KONSORCJUM FIRM:

Lider: Podhalańskie Drogi Sp. z o.o. ul. Składowa 12c, 34-400 Nowy Targ
Partner: Podhalańskie Przeds. Drogowo-Mostowe S.A. ul. Szaflarska 102, 34-400 Nowy Targ.

W razie konieczności bieżące informacje na temat możliwości przejazdu można uzyskać u kierownika budowy Pana Mariusza Dendysa pod nr telefonu: 609 098 515.

Nastąpią również zmiany w komunikacji publicznej, informacja w tej sprawie będzie dostępna na stronie internetowej Miejskiego Zakładu Komunikacji w Nowym Targu lub pod nr telefonów: 18 266 58 83. lub 504 094 448.

Za wszystkie utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Wykonawca ze swej strony dołoży wszelkich starań aby ograniczenia w ruchu występowały w zakresie niezbędnego minimum.

Do pobrania:

Imieniem Konsorcjum w składzie: Podhalańskie Drogi sp. z o.o. w Nowym Targu oraz Podhalańskiego Przedsiębiorstwa Drogowo – Mostowego S.A. w Nowym Targu jako Lider konsorcjum informuję, iż w związku z rozbudową drogi gminnej uL Grel w Nowym Targu na odcinku od skrzyżowania z ul. Partyzantów do przejazdu kolejowego, w dniach od 9 kwietnia do 7 maja 2018r wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu, która przewiduje całkowite zamknięcie drogi dla ruchu kołowego w godzinach od 7.00 do 19.00.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.

1 0

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
Twój komentarz może być pierwszy!

© 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna