Kamery live
prognoza pogody

DidoSport CUP 2020 przeszedł do historii. (fot+video)

24 lutego 2020 20:15
Wyciszenie Włącz dźwięk

Miniony weekend w Nowym Targu upłynął pod znakiem emocji piłkarskich w najmłodszym wydaniu. Wszystko za sprawą pierwszej edycji Halowego Turnieju „Didosport Cup 2020”

Jego pomysłodawcami i organizatorami są świetnie znani w środowisku podhalańskiej piłki bracia Rafa i Wojciech Siuta, na co dzień właściciele sklepu DidoSport. Współorganizatorem turnieju była Podhalańska Liga Futsalu. 

W młodszej kategorii (2009/2010 i młodsi) zwyciężyła drużyna Sokoła Słopnice, drugie miejsce zajęło KS Zakopane, a trzecie Bonito Mszana Dolna. Najlepszym zawodnikiem wybrano Mateusza Łapkę (KS Zakopane), najlepszy bramkarz to Szymon Walczak (Sokół Słopnice), a królem strzelców został Mateusz Surma (Bonito).

Akademia Piłkarska Czarny Dunajec zwyciężyła w starszej kategorii (2007-2009). Na drugim stopnia podium stanęli gracze KS Zakopane, a na trzecim Akademii Piłkarskiej Wierchów Rabka. Wyróżnienia indywidualne trafił do Tymoteusza Kwaśniowskiego z AP Wierchy Rabka (najlepszy bramkarz), Pawła Suwady z Wiatr Ludźmierz (król strzelców) oraz Filipa Baniowskiego z AP Wisła Czarny Dunajec (MVP).

Maciej Zubek 24.02.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również