transmisja na żywo:
TatrySki Podhale Nowy Targ - Tauron KH GKS Katowice
Zapraszamy na transmisję już w najbliższą niedzielę 21 stycznia 2018r. od godz. 17:45 !
oglądaj na żywo
nowytarg24.TVPORTAL INFORMACYJNY NOWOTARSKIEJ TELEWIZJI KABLOWEJ
Pogoda
Stan powietrza
Kurs walut
Kamery online
reklama

Dawid Podsiadło w niedzielę na Gubałówce [FOTO]

Drugi z weekendowych koncertów z cyklu Hej Fest Gubałówka Zakopane 2016 upłynął przy dźwiękach zespołów Hatbreakers, Sayes i gwiazdy – Dawida Podsiadło. Podczas Festiwalu Supportów niedzielne zmagania wygrał zespół Hatbreakers z ilością 222 punktów. Zespół Sayes tym razem zdobył 203 punkty.

   Udało się !!! Jesteśmy w półfinale Hej Fest! Jesteśmy Wam niesamowicie wdzięczni za wszystkie oddane głosy, dzięki dla jurorów, że doceniliście nasz koncert, dzięki dla Sayes za świetny występ. Do zobaczenia niebawem na Półfinałowej Gubałówce! – tak piszą na swoim fanpage’u członkowie grupy Hatbreakers. Muzyka zespołu to wypadkowa inspiracji każdego z członków, mieszanka stylistyczna tworząca spójną, energetyzującą całość. Siła zespołu to żywiołowe koncerty, na których aż kipi od emocji. Występ Hatbreakers to zjawisko, w którym trzeba uczestniczyć i nie sposób zapomnieć. To soulująca, nie stroniąca od elektroniki mieszanka energetycznego soczystego grania z chilloutowym finiszem.

   O godzinie 20:00 na scenę wyszedł Dawid Podsiadło – jeden z najbardziej lubianych polskich wokalistów popowych. W sierpniu i na początku września na Hej Fest zagrają jeszcze Dżem, Perfect, LemON, HappySad, Monika Brodka, Sylwia Grzeszczak i Mela Koteluk. Dobra muzyka nie jest jedyną atrakcją festiwalu. Wyjątkowe położenie sceny, która została zainstalowana na Gubałówce, na wysokości aż 1123 m n.p.m oraz widok na panoramę Tatr sprawiły, że Hej Fest znalazł się na liście 6 najbardziej oryginalnych festiwali muzycznych świata. Uczestnicy na miejsce mogą wjechać kultową koleją PKL. Na górze, oprócz wyjątkowej tatrzańskiej przyrody czeka na nich specjalnie przygotowana piaszczysta plaża z leżakami. 

tekst. MSX

fot. Maciej Jonek

 • Oceń artyukł

 • Napisz komentarz

  Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora

  Twój adres email nie zostanie opublikowany.

  Jeszcze nikt nie komentował tego arytukłu.
  Twój komentarz może być pierwszy!

  © 2016 Nowotarska Telewizja Kablowa. ul. Józefczaka 1, 34-400 Nowy Targ
  projekt i wykonanie: Scepter Agencja interaktywna