Kamery live
prognoza pogody

Dawid Podsiadło w niedzielę na Gubałówce [FOTO]

15 sierpnia 2016 18:56

Drugi z weekendowych koncertów z cyklu Hej Fest Gubałówka Zakopane 2016 upłynął przy dźwiękach zespołów Hatbreakers, Sayes i gwiazdy - Dawida Podsiadło. Podczas Festiwalu Supportów niedzielne zmagania wygrał zespół Hatbreakers z ilością 222 punktów. Zespół Sayes tym razem zdobył 203 punkty.

Dawid Podsiadło w niedzielę na Gubałówce [FOTO]

   Udało się !!! Jesteśmy w półfinale Hej Fest! Jesteśmy Wam niesamowicie wdzięczni za wszystkie oddane głosy, dzięki dla jurorów, że doceniliście nasz koncert, dzięki dla Sayes za świetny występ. Do zobaczenia niebawem na Półfinałowej Gubałówce! – tak piszą na swoim fanpage’u członkowie grupy Hatbreakers. Muzyka zespołu to wypadkowa inspiracji każdego z członków, mieszanka stylistyczna tworząca spójną, energetyzującą całość. Siła zespołu to żywiołowe koncerty, na których aż kipi od emocji. Występ Hatbreakers to zjawisko, w którym trzeba uczestniczyć i nie sposób zapomnieć. To soulująca, nie stroniąca od elektroniki mieszanka energetycznego soczystego grania z chilloutowym finiszem.

   O godzinie 20:00 na scenę wyszedł Dawid Podsiadło – jeden z najbardziej lubianych polskich wokalistów popowych. W sierpniu i na początku września na Hej Fest zagrają jeszcze Dżem, Perfect, LemON, HappySad, Monika Brodka, Sylwia Grzeszczak i Mela Koteluk. Dobra muzyka nie jest jedyną atrakcją festiwalu. Wyjątkowe położenie sceny, która została zainstalowana na Gubałówce, na wysokości aż 1123 m n.p.m oraz widok na panoramę Tatr sprawiły, że Hej Fest znalazł się na liście 6 najbardziej oryginalnych festiwali muzycznych świata. Uczestnicy na miejsce mogą wjechać kultową koleją PKL. Na górze, oprócz wyjątkowej tatrzańskiej przyrody czeka na nich specjalnie przygotowana piaszczysta plaża z leżakami. 

tekst. MSX

fot. Maciej Jonek

NT24TV 15.08.2016
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również