PILNE
Kamery live
prognoza pogody

Dalsze utrudnienia związane z remontem nawierzchni. Wlot Szaflarskiej na Rynek będzie zamknięty

Kierowców czekają kolejne utrudnienia w ruchu w ścisłym centrum miasta. Ma to związek z kontynuacją prac na skrzyżowaniu Rynek-Sobieskiego-Kościuszki. Na czas remontu nie będzie możliwy wjazd na rynek od ul. Szaflarskiej. Objazd będzie poprowadzony ul. Harcerską, ul. Waksmundzką, ul. św. Doroty i ul. Nadwodnią do ul. T. Kościuszki. Utrudnienia potrwają ok. 3 tygodni – dopiero po tym czasie wyremontowaną nawierzchnię z kostki będzie można oddać do ponownego użytku.  

Dalsze utrudnienia związane z remontem nawierzchni. Wlot Szaflarskiej na Rynek będzie zamknięty

Informujemy, że planowany jest kolejny etap remontu skrzyżowania polegający na rozebraniu istniejącej kostki kamiennej i ponownym jej ułożeniu na podsypce cementowo-piaskowej z wypełnieniem zaprawą cementowo – piaskową w obrębie prawoskrętu z ul. Sobieskiego w ul. Tadeusza Kościuszki. Dopiero po 2-3 tygodniach tak wyremontowaną nawierzchnię można będzie oddać do ruchu – informuje magistrat w swoim ogłoszeniu – Liczymy na wyrozumiałość w związku z wystąpieniem utrudnień w czasie wykonywania prac remontowych. Jednocześnie w imieniu Wykonawcy prosimy o dostosowanie się do tymczasowej organizacji ruchu.

Aktualnie przygotowana jest tymczasowa organizacja ruchu na czas prowadzenia robót, w której planowane jest zamknięcie wlotu ul. Szaflarskiej do rynku w kierunku jazdy na wprost przez rynek (Kowaniec) i poprowadzenie objazdu ul. Harcerską, ul. Waksmundzką, ul. św. Doroty i ul. Nadwodnią do ul. T. Kościuszki.

źródło: UM Nowy Targ

fot. nowytarg24.tv

 

os 27.09.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Mieszkaniec 22:44 27.09.2020

Jestem ciekawy kiedy zamkną ruch w rynku? Bardzo super było by!

Zobacz również