Kamery live
prognoza pogody

Da Grasso w Nowym Targu zmieniło lokalizację

28 lutego 2023 12:18

Ważna zmiana na rynku usług gastronomicznych w Nowym Targu. Od 28 lutego oferta restauracji Da Grasso jest dostępna przy ul. Sikorskiego 16A.

Da Grasso w Nowym Targu zmieniło lokalizację

Wśród propozycji w menu lokalu znajduje się m.in. kilkadziesiąt wariantów pizzy, startery, makarony, sałaty, burgery, a także dania mięsne czy desery. Na gości lokalu czekają również atrakcyjne zestawy w promocyjnych cenach. Z okazji nowego otwarcia dla klientów przygotowano specjalny konkurs, w którym do wygrania są zestawy voucherów na darmową pizzę w Da Grasso. Szczegóły znajdują się na stronie: LINK.

-Cieszymy się, że restauracja Da Grasso w Nowym Targu zyskuje nową jakość. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców, turystów i gości do wypróbowania propozycji z naszego menu. Chcemy, aby restauracja stała się ważnym miejscem spotkań towarzyskich czy rodzinnych w mieście – komentuje Magdalena Parfianowicz, Manager Operacyjny ds. Rozwoju Placówek Franczyzowych.

Jak podkreśla, zmiana lokalizacji i franczyzobiorców prowadzących określone restauracje to jeden z elementów przemian w branży gastronomicznej.

– Od lat obserwujemy trendy rynkowe, aby odpowiednio prowadzić lub modyfikować sposób prowadzenia biznesu. Zdobyta wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają na płynne przejście całego procesu, związanego z wprowadzeniem nowego partnera biznesowego w struktury Da Grasso. Wiemy, które elementy są kluczowe zwłaszcza na początku działalności, a franczyzobiorcy otrzymują pełne wsparcie na każdym etapie współpracy – kończy Magdalena Parfianowicz.

Pierwsza restauracja Da Grasso powstała w 1996 r. w Łodzi. Obecnie sieć posiada blisko 190 restauracji w całym kraju. W 2022 r. Da Grasso stała się częścią skandynawskiego koncernu Orkla.

mat. sponsorowany

os 28.02.2023
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

Zobacz również