Kamery live
prognoza pogody

Czy w tym roku MMKS doczeka się setnego zawodnika?

Nabór MMKS Podhale Nowy Targ rośnie w siłę! “Mamy przyjemność poinformować, że szeregi naszej grupy naborowej, już dawno nie były tak liczne! W chwili obecnej grupa czeka na… 90 zawodnika! Kto nim będzie? Być może jego nazwisko poznamy już w poniedziałek!” – czytamy w nadesłanej informacji prasowej. 

Czy w tym roku MMKS doczeka się setnego zawodnika?

Dzięki wysiłkowi szerokiego grona osób zaangażowanych w życie i funkcjonowanie klubu, z dumą oświadczamy, że nowotarski hokej nie umiera. Poczynione przez ostatnie lata działania, mające na celu promocję hokeja, jak np. obecność naszej drużyny na Jarmarku Podhalańskim, regularne doposażanie klubowej wypożyczalni ubioru hokejowego w nowy, profesjonalny sprzęt, prelekcje trenerów w szkołach i przedszkolach, czy też objęta patronatem Burmistrza Miasta Nowy Targ inicjatywa – “Ferie z Łyżwami”, a także mobilizacja MMKS Podhale Nowy Targ w przestrzeni wirtualnej – nie są bezowocne! 

Na chwilę obecną grupa naboru MMKS Podhale Nowy Targ liczy aż 89 zawodników i z ogromną niecierpliwością oczekujemy na 90 zawodnika! Grupa ta nie była tak liczna od wielu, wielu lat! Liczby to jednak nie wszystko. Jak należy podkreślić, najmłodsze “Szarotki” nie tylko chętnie przychodzą na treningi, zakochują się w hokeju, ale w trakcie wielu rozgrywek, to właśnie one przejmują inicjatywę na lodzie. Na koncie drużyny MMKS Nabór szereg trofeów, zarówno z polskich, jak i słowackich lodowisk. Obecnie przed najmłodszymi zawodnikami Podhala jeden z ważniejszych turniejów sezonu, czyli Czerkawski Cup 2020, w którym “Szarotki” jako ubiegłoroczni zwycięzcy, powalczą o obronę tytułu.

Przed rocznikiem 2010 grupy naborowej dodatkowo istotny moment powołania do klasy sportowej. Zapraszamy wszystkich, którzy liczą na sportowy rozwój swojej pociechy.

Słowem podsumowania, chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować wszystkim pracownikom, współpracownikom klubu, kierownikom grup, władzom i zawodnikom KH Podhale Nowy Targ, dzięki którym mali zawodnicy MMKS mogą mieć kontakt ze swoimi idolami, osobom bezinteresownie wspierającym nasze inicjatywy oraz rodzicom za wspólne budowanie sportowej atmosfery MMKS Podhale Nowy Targ. Jednoczenie informujemy, że nie zamierzamy zwalniać tempa i dołożymy kolejnych starań, by hokejowy narybek Podhala miał dogodne warunki na rozwój. Bo hokej to nasza pasja, ale i ważny element kultury naszego regionu!

Zachęcamy wszystkich rodziców, których dzieci jeszcze nie miały styczności z hokejem, do dania swojemu dziecku szansy na sportowy rozwój w szeregach MMKS Podhale Nowy Targ. Zapraszamy chłopców oraz dziewczynki! Nabór do klubu trwa przez cały rok. Dodamy, że w klubie działa prężnie działająca wypożyczalnia kompletnego sprzętu hokejowego, dzięki której naprawdę każde dziecko może rozpocząć swoją przygodę z hokejem. Własny sprzęt nie jest wymagany. Same zajęcia prowadzone są przez cały rok i ukierunkowane są nie tylko na hokejowy rozwój, ale przede wszystkim rozwój ogólno-fizyczny dziecka. 

Więcej na temat zapisów do drużyny oraz prowadzonych w ramach naboru zajęć można przeczytać TUTAJ.

mat. nadesłany

os 22.02.2020
Komentarze

Napisz komentarz

Komentarze muszą najpierw zostać zaakceptowane przez administratora. Redakcja nowytarg24.tv nie odpowiada za treść komentarzy internautów.

1 komentarz
Tatus 11:11 22.02.2020

Czy gorzej tym lepiej propaganda sukcesu działa 90 x 70 zł i kasa leci na miesiąc nabór już dwóch trenerów opłaci tak dobrze to chyba nie było brawo zarząd brawo prezes

Zobacz również